Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Head talve! / DocPoint 2018

R 2.2.2018 17:30
Kino Artis, Saal 2, Tallinn
4.00 - 5.00
Head talve!
Rež. Giovanni Totaro

Palermo lähistel asuv Mondello rand on justkui Itaalia elu-olu mikorkosmos. Esiplaanil on muretu suvine fiesta, ent kusagil taamal aimdub majanduskriis ja pidevad poliitilised jamad.
Sitsiilia rannakultuuri juurde kuulub puhkus tillukestes külg-külje kõrval asuvates rannamajakestes, mida iga pere vastavalt oma fantaasiale ja maitsele sisustab. See loob demokraatliku ja võrdsustava õhkkonna, milles iga pere oma värvikal moel siiski esile kerkib. Kellele on see võimalus unustada korraks oma võlad pankade ees ja näida väärika ja lõdvestununa, kes aga alustab mikro-valimiskampaaniaga siin oma poliitikukarjääri. Lained loksuvad randa, päike lõõskab ja pilt Itaalia dolce vitast puhutakse igal suvel nagu kulunud rannamadrats taas elule.
Kui Itaalia võistkonna häving 2016. aasta jalgpalli EM-il on suve lõpul ragisevast rannatelekast vaadatud, saabub aeg minna tagasi kodudesse ja soovida kõigile „Head talve!”
Režissöör Giovanni Totaro vaatab itaallasi tõeliselt armastava ja kirgliku pilguga, ent ei jäta varjamata ka selle elustiili kohatist absurdi ja naeruväärsust.

Filipp Kruusvall
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Head talve! / DocPoint 2018 R 2.2.2018 17:30 Kino Artis, Saal 2, Tallinn 4.00 - 5.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

Pileti hind 5 €
Ostes korraga 5 piletit, on pileti hind 4 €. Valida hinnagrupp Grupisoodustus.

NB! Ühe tehinguga saab osta kuni 5 piletit. Kui soovitakse osta rohkem pileteid, siis tuleb teha mitu tehingut.

NB! Eelmüük Piletilevi internetipoes lõppeb 15 minutit pärast seansi algust. Vabade kohtade olemas olul müüakse pileteid kohapeal.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
DocPoint Tallinn MTÜ
Arbu 13-3 Tallinn 13617 Harjumaa
riin@local.ee