Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lühifilmide seanss / DocPoint 2018

P 4.2.2018 16:00
Kino Artis, Saal 1, Tallinn
4.00 - 5.00
Lühifilmide seanss

Roosenberg
Rež. Ingel Vaikla

Roosenberg on koht, ruum, arhitektuur, film. Roosenberg on Amanda, Godelieve, Rosa ja Trees. Roosenberg on poeetiline teos, mis räägib isikliku loo kohtumisest nelja nunnaga rabavas modernistlikus nunnakloostris Belgias. Film viib vaataja visuaalsele rännakule veel enne kui hoone selle viimaste elanike poolt hüljati ning ruumilist ümbermõtestamist ootama jäi. Roosenbergi film on pilguheit nelja frantsiskaani nunna igapäevaellu ning ruumidesse justkui mälestusena ühest kohast ja poeetilisest ruumist selle lõpu alguses.

Lahtilaskmise lugu / Letting Go
Rež. Ülo Pikkov

Meie kultuur põhineb lugudel, lood on kõige aluseks. Ka meie elu on vaadeldav kui lugu – elulugu. Aga mis juhtub siis, kui lugu ei kannata jutustamist? Kas on võimalik lugudest ka lahti lasta või neist loobuda? Kas saab teha filmi loost, kui jutustaja ainus soov on see unustada? “Lahti laskmise lugu” on dokumentaalne animatsioonfilm ühest noorest tüdrukust, kes soovib lahti lasta oma mineviku varjudest.

Kumbh
Rež. Umesh Vinayak Kulkarni

Unenäoline mängu- ja dokumentaalfilmi piiridel teos ühelt India autorikino tuntumalt režissöörilt Umesh Vinayak Kulkarnit. Kaks modernselt riietatud noormeest ekslevad maailma suurimal inimkogunemisel Kumbh Melal keset palverändureid, pühamehi, kerjuseid, sõjaväelasi, muusikuid ja miljonite pöörast tunglemist. Mida nad otsivad? Keda? Teda? Ennast?

Kaarel Kuurmaa
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lühifilmide seanss / DocPoint 2018 P 4.2.2018 16:00 Kino Artis, Saal 1, Tallinn 4.00 - 5.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

Pileti hind 5 €
Ostes korraga 5 piletit, on pileti hind 4 €. Valida hinnagrupp Grupisoodustus.

NB! Ühe tehinguga saab osta kuni 5 piletit. Kui soovitakse osta rohkem pileteid, siis tuleb teha mitu tehingut.

NB! Eelmüük Piletilevi internetipoes lõppeb 15 minutit pärast seansi algust. Vabade kohtade olemas olul müüakse pileteid kohapeal.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
DocPoint Tallinn MTÜ
Arbu 13-3 Tallinn 13617 Harjumaa
riin@local.ee