Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Mässav kirurg / DocPoint 2018

L 3.2.2018 17:00
Kino Sõprus, Tallinn
4.00 - 5.00
MÄSSAV KIRURG
Rež. Erik Gandini

"Meil siin Etioopias on materiaalne vaesus, aga vaimne vaesus Rootsis on palju hullem.". Tundub, et doktor Erik Erichsen ei kahetse kordagi hetke, mil ta otsustas selja taha jätta Rootsi bürokraatliku meditsiinisüsteemi ja asuda elama Etioopia kolkasse, pakkuma raviteenust riigis, kus on üks arst 25 000 inimese kohta. Siin on ta kuningas oma väikeses riigis, kes üldkirurgina peab lahendama probleeme pealaest jalatallani. Etiooplaste ihuhädade palett on ebamaine ja reageerida tuleb välkkiirelt. Erichseni lähenemine on värskelt vastupidine meie ühiskonna väärtushinnangutega – tööd on metsikult, see on keeruline ja kiireloomuline ning tasu praktiliselt ei mingit. Vabadust tegutseda ei piira aga ükski direktiiv ega paber ning kohalikele on ta pooljumala staatuses.
DocPointilegi hästi tuttava Erik Gandini (“Videokraatia”, “Rootsi armastuse teooria”) uus film ei ole kerge vaatamine nõrganärvilistele: meditsiini tehakse siin nagu põrandaalust plaadifirmat kättesaadavate vahenditega; selge see, et ülemakstud ja –hinnatud Rootsi medsüsteemis oleks sellised lihtsad (aga väga efektiivsed!) lahendused mõeldamatud kui mitte kriminaalsed. Ma ei tea, kas pärast seda filmi on võimalik enam tüdrukute juukseklambrit sama pilguga vaadata.

Tristan Priimägi
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Mässav kirurg / DocPoint 2018 L 3.2.2018 17:00 Kino Sõprus, Tallinn 4.00 - 5.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

Pileti hind 5 €
Ostes korraga 5 piletit, on pileti hind 4 €. Valida hinnagrupp Grupisoodustus.

NB! Ühe tehinguga saab osta kuni 5 piletit. Kui soovitakse osta rohkem pileteid, siis tuleb teha mitu tehingut.

NB! Eelmüük Piletilevi internetipoes lõppeb 15 minutit pärast seansi algust. Vabade kohtade olemas olul müüakse pileteid kohapeal.

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
DocPoint Tallinn MTÜ
Arbu 13-3 Tallinn 13617 Harjumaa
riin@local.ee