Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Minu elu ilma õhuta / DocPoint 2018

N 1.2.2018 20:30
Kino Artis, Saal 2, Tallinn
4.00 - 5.00
Minu elu ilma õhuta
Rež. Bojana Burnać

Goran Čolak on üks maailma edukamaid vabasukeldujaid, mitmekordne maailmameister ja mitme maailmarekordi omanik. Ta on näiteks enda nimel hoidnud hinge kinnihoidmise rekordit (23 minutit!), ujunud vee all hingamata maailma pikima distantsi ning sukeldunud hapnikumaskita rekordilise 115 meetri sügavusele.
Kuigi tehniliselt võttes on vabasukeldumine ju lihtsalt sport, mängib vaimne pool selles olulist rolli. Et kauem vee all vastu pidada, tuleb pidevalt ületada seda instiktiivset hingata tahtmise tunnet, mis on tegelikult kõigest vaheetapp tegeliku inimvõimete piirini jõudmisel. Samal ajal tuleb hapnikutarbimise vähendamiseks püsida lisaks ka rahulikus ja lõdvestunud seisundis. Viimase piiri ja meelemärkuse serval viibimine on korraga nii valu kui ka sõltuvust tekitav. Goran Čolaki valmistumine võistlusteks on üsna zen tegevus, kus ta siseneb justkui mingisse teise mõõtmesse, kus on üksindus, vesi, sügavused ja elu ilma õhuta.
Selles meditatiivses spordifilmis on palju vaikust ja kauneid veealuseid kaadreid. Koos on nii tippsportlase argipäev kui ka metafüüsiline ärakadumine õhu ja vee stiihiasse.

Filipp Kruusvall
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Minu elu ilma õhuta / DocPoint 2018 N 1.2.2018 20:30 Kino Artis, Saal 2, Tallinn 4.00 - 5.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

Pileti hind 5 €
Ostes korraga 5 piletit, on pileti hind 4 €. Valida hinnagrupp Grupisoodustus.

NB! Ühe tehinguga saab osta kuni 5 piletit. Kui soovitakse osta rohkem pileteid, siis tuleb teha mitu tehingut.

NB! Eelmüük Piletilevi internetipoes lõppeb 15 minutit pärast seansi algust. Vabade kohtade olemas olul müüakse pileteid kohapeal.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
DocPoint Tallinn MTÜ
Arbu 13-3 Tallinn 13617 Harjumaa
riin@local.ee