Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Raghu Rai: raamimata portree / DocPoint 2018

N 1.2.2018 18:00
Kino Sõprus, Tallinn
4.00 - 5.00
Raghu Rai: raamimata portree
Rež. Avani Rai

Fotograaf Raghu Rai on unikaalne isiksus, kes saavutas maailmas esmase tuntuse kui Henry Cartier Bresson valis ta isiklikult 1977 aastal Magnumi agentuuri, kust algas Rai laiema tuntuse tee. Raile kuuluvad pikkade aastate jooksul loodud erilised portreeseeriad Ema Teresast ja dalai laamast, kellega seob teda ka sõprus. Samas on ta pakkunud aastakümnete jooksul sissevaadet India ellu, ühiskonda, mis ei ole just meediavabadusega silma paistnud.
“Raamimata portree” pakub meile intiimse pilgu Raghu Rai ellu, mis on võimalik ainult läbi isa ja tütre lähedase suhte. Kogu filmi võiks iseloomustada kui noppeid mitme aasta jooksul nende ühiselt veedetud ajast. Isa on vaieldamatu autoriteet ja ei jäta tütart õpetamata ka teemal, kuidas tema arvates filmi peaks tegema, mille peale tuletab tütar aegajalt talle meelde, kes kellest filmi teeb.
Avani Rai (s. 1992) on noor India filmitegija ja "Raamimata portree" oma isast on tema debüütfilm. Film sai alguse sellest kui isa andis tütrele kätte esimese kaamera ning et tütar kaamerat kasutama õpiks ütles talle, et hakka mind filmima. Filmi raamistab läbivalt Raghu Rai looming, mis teeb sellest suurepärase vaatamise igale visuaalkultuurihuvilisele.

Kaupo Kikkas
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Raghu Rai: raamimata portree / DocPoint 2018 N 1.2.2018 18:00 Kino Sõprus, Tallinn 4.00 - 5.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

Pileti hind 5 €
Ostes korraga 5 piletit, on pileti hind 4 €. Valida hinnagrupp Grupisoodustus.

NB! Ühe tehinguga saab osta kuni 5 piletit. Kui soovitakse osta rohkem pileteid, siis tuleb teha mitu tehingut.

NB! Eelmüük Piletilevi internetipoes lõppeb 15 minutit pärast seansi algust. Vabade kohtade olemas olul müüakse pileteid kohapeal.

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
DocPoint Tallinn MTÜ
Arbu 13-3 Tallinn 13617 Harjumaa
riin@local.ee