Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Armastuse nõid / The Love Witch

L 29.4.2017 11:45
Haapsalu kultuurikeskus, suur saal
4.50
1960-1970ndate aastate Technicolor värvifilmide ja pulp-romaanide vaimus valminud stiilne fantaasiakomöödia kaasaegsest nõiast, kes maagiat ja nõiajooke kasutades paneb mehed endasse armuma.
Ameeriklanna Anna Biller on üks sedasorti „püss“, kes lisaks lavastamisele ja kirjutamisele teeb oma filmides ka kõike muud, kostümeerimisest kuni näitlemiseni. Kui tänapäeval tundub selline filmitegemine üpris ebatavaline ja mõni võiks ehk arvata, et filmi kvaliteet selle all kannatab, siis tegelikult on vastupidi – pole olemas originaalsemat autoriloomingut, mis ühtlasi oleks ka kummardus 1970ndatele ja giallo-filmidele. „Armastuse nõid“ on eelkõige lahe, mõnusalt värviline, natuke napakas, soe ja seksikas komöödia.

A modern-day witch uses spells and magic to get men to fall in love with her, in a tribute to 1960s pulp novels and Technicolor melodramas.
Leaving San Francisco behind, Elaine attempts to recover from the death of her husband, an event in which she may or may not have been directly involved. Elaine is a witch who settles in a town in northern California, mostly because of the local population of witches already living there. Once settled, Elaine dedicates herself to the pursuit of romance.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Armastuse nõid / The Love Witch L 29.4.2017 11:45 Haapsalu kultuurikeskus, suur saal 4.50
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.00 € iga pileti kohta

12. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) toimub 28.-30. aprillini 2017.

Festivali pass 39 €
Üksikpiletid 4.50 €


Festivali üksikpiletid tulevad müügile 7. aprillil.

Liikumispuuetega inimestele sissepääs tasuta (ligipääs ratastooliga on olemas).

Festivali filmid on mittesoovitatavad alla 13-aastastele. Erandid on festivali kodulehel ja brošüüris vastava märgistusega.
Õhtuseid seansse ei soovita alla 16-aastastele.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa