Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Evolutsioon / Evolution

P 30.4.2017 13:00
Haapsalu kultuurikeskus, suur saal
4.50
Tundmatus linnakeses, mahajäetud mererannal asub omamoodi koloonia, kus naised hoolitsevad poisslaste eest. Kui üsna filmi algul tundub, et tegemist on mingi sektilaadse ühendusega, kus elatakse oma kasinate reeglite järgi, siis üsna pea hakkab vaatajat kuklas miski häirima – kes ikkagi on need naised ja miks on seal need poisid?
Lucile Hadzihalilovici (keda teame kui filmi „Enter the Void“ kaasstsenaristi ja filmi „Süütus“ lavastajat) teine täispikk film toob vaatajate ette omamoodi universumi, mida ühendavad ulme ja teatav davidcronebergilikkus ning kus lapsosatäitjad täidavad oskuslikult oma rolle. Lavastaja oskus luua peenelt oma käekirjaga lugu, milles siiski on selgelt tunda Lovecrafti loomingule omast armastust ookeanide müsteeriumite suhtes, on tänavuse programmi ilusaim õõvajutt.

10-year-old Nicolas lives with his mother on a remote island, in a village inhabited solely by women and young boys. In a hospital overlooking the ocean, all the boys are subjected to a mysterious medical treatment. Only Nicolas questions what is happening around him. He senses that his mother is lying to him, and is determined to find out what she does with the other women at night, on the beach…
Lucile Hadzihalilovic (Innocence) returns with a new journey into a mysterious world of  childhood dreams, fantasies and fears…
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Evolutsioon / Evolution P 30.4.2017 13:00 Haapsalu kultuurikeskus, suur saal 4.50
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.00 € iga pileti kohta

12. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) toimub 28.-30. aprillini 2017.

Festivali pass 39 €
Üksikpiletid 4.50 €


Festivali üksikpiletid tulevad müügile 7. aprillil.

Liikumispuuetega inimestele sissepääs tasuta (ligipääs ratastooliga on olemas).

Festivali filmid on mittesoovitatavad alla 13-aastastele. Erandid on festivali kodulehel ja brošüüris vastava märgistusega.
Õhtuseid seansse ei soovita alla 16-aastastele.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa