Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Võõrkeha / The Thing

L 29.4.2017 23:30 - P 30.4.2017 01:30
Haapsalu kultuurikeskus, suur saal
4.50
„Võõrkeha“ räägib Antarktikas töötavast ameeriklaste ekspeditsioonist, kelle juurde satub Norra kolleegide koer, keda hullunud norrakas tappa püüab. Peagi selgub, et koer on muteerunud tundmatuks eluvormiks ja suudab võtta üle ükskõik millise muu eluvormi, sealhulgas ka inimese oma. Teadlased ei tea enam, keda endi seast usaldada – nii algab võitlus nii oma hirmudega kui ka juba võõrast eluvormist nakatanud kaaslastega…
Ennio Morricone kriipiv muusika, Kurt Russelli karune osatäitmine ning muidugi Robin Bottini ja tema meeskonna hirmutavate mutatsioonide tõepärane kujutamine ajal, mil maailm praktiliselt veel ei tundnud arvuteid – kõik see teeb John Carpenteri („Halloween“) „Võõrkehast“ ühe kõigi aegade parima žanrifilmi ja sobib suurepäraselt illustreerima filmiolevustele keskendunud põhiteemat.

John Carpenter's apocalyptic “The Thing” was released in cinemas just two weeks after “E.T.” in 1982. The two movies could hardly have presented more contrasting ideas about extra-terrestrial life, and it was Carpenter's uncompromisingly bleak vision that lost out at the box-office. But his audacious remake of the Howard Hawks 1951 B-movie “The Thing from Another World” has since been acknowledged as a classic in its own right, not only for its pioneering makeup and special effects techniques, but also for its bold treatment of an alien "infection" that eerily foreshadows AIDS-inspired blood contamination scares.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Võõrkeha / The Thing L 29.4.2017 23:30 Haapsalu kultuurikeskus, suur saal 4.50
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.00 € iga pileti kohta

12. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival (HÕFF) toimub 28.-30. aprillini 2017.

Festivali pass 39 €
Üksikpiletid 4.50 €


Festivali üksikpiletid tulevad müügile 7. aprillil.

Liikumispuuetega inimestele sissepääs tasuta (ligipääs ratastooliga on olemas).

Festivali filmid on mittesoovitatavad alla 13-aastastele. Erandid on festivali kodulehel ja brošüüris vastava märgistusega.
Õhtuseid seansse ei soovita alla 16-aastastele.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ
Telliskivi 60A Tallinn 10412 Harjumaa