Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CINEMA DENTATA # 6: LA VAMPIRE NUE

T 27.2.2018 21:00
Kino Sõprus, Tallinn
6.50
Pierre kohtab ühel ööl kaunist naist, keda jälitavad veidrates loomamaskides tegelased. Naine viiakse kaasa ja Pierre otsutab ta päästa. Ta avastab, et naist hoiavad vangistuses tema jõukas isa ja tolle kolleegid, kes väidavad, et neiu on vampiir, keda nad püüavad vampirismist ravida.

Jean Michel Rollin Roth Le Gentil, lühemalt Jean Rollin töötas terve karjääri vältel eelarve- ja ajakitsikuses ning suri erilise tunnustuseta 2010. aastal. Michel Gentil' nime all väntas ta isiklikuma loomingu rahastamiseks pornograafilisi filme.

Rollini filmid löövad ka B-filmide austajad kahte lehte. Prantsuse kriitikud nimetasid Rollinile omast pildikeelt halvustavalt Rollinade'iks, millest on fännide seas saanud lembetermin. Rollinade, see on kaadris ümberkukkuv topis ja aevastus keset monoloogi, fooliumist dekoratsioonid ja ettekammitud kiilanev pea. See on kleebitud vuntsid, paljad kannikad ja müürist väljaulatuv käsi.

Peaosas on Jean Rollini poeg Olivier Rollin, muudes rollides kohtame teiste seas kaksikuid Catherine ja Marie-Pierre Castel'i, kes mängivad ka mitmes järgmises Rollini filmis.

Sündmuse koduleht: http://www.kinosoprus.ee/et/movie/cinema-dentata-6-alasti-vampiir

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
CINEMA DENTATA # 6: LA VAMPIRE NUE T 27.2.2018 21:00 Kino Sõprus, Tallinn 6.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee