Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Emir Kusturica retrospektiiv: Isa on komandeeringus

N 26.10.2017 20:00
Kino Sõprus, Tallinn
6.00
Emir Kusturica hilisemad filmid on saanud sedavõrd kuulsaks ja pälvinud niivõrd rohkelt auhindu, et “Kui isa oli komandeeringus” võib meistri töödest rääkides kergesti varju jääda. Teenimatult, sest lavastaja pälvis juba oma teise täispika linalooga nii Kuldse Palmioksa kui kriitikute peapreemia Cannes’i filmifestivalil ning võõrkeelse filmi Oscari nominatsiooni.

Filmi tegevustik viib vaataja kaugetesse 1950datesse, mil keset ööd kaob 6-aastase Jugoslaavia poisi isa. Pealkirjas viidatud komandeering osutub trellide taha sattumiseks ning individuaalsete tegelaste lugu muutub terve põlvkonna saatuse analüüsiks. Kusturica paneb selle filmiga paika oma hilisema meelisteema – sünnimaa Jugoslaavia ajaloo ning olemuse mõtestamise.

“Kui isa oli komandeeringus” on nutikas segu komöödiast, peredraamast ja poliitilisest kommentaarist, mis ajab kordamööda naerma ja liigutab hingepõhjani. Kuigi stiililiselt on tegemist ilmselt Kusturica ühe tagasihoidlikuma tööga, on siin peidus topeltannus siirust ja empaatiat inimeste ja Euroopa keerulise mineviku osas.Filmi toob kohale DHL!

Sündmuse koduleht: http://www.kinosoprus.ee/et/movie/emir-kusturica-retrospektiiv-isa-komandeeringus

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Emir Kusturica retrospektiiv: Isa on komandeeringus N 26.10.2017 20:00 Kino Sõprus, Tallinn 6.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet kõigile 6€.

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee