Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ismaeli vaimud

E 18.9.2017 17:10
Kino Sõprus, Tallinn
Ismaeli vaimud on film, mis paneb taas mõtlema sõnakõlksuna kõlavale ütlusele- ole oma unistustega ettevaatlik, need täituvad!


Ismael Vuillard on keskealine režissöör, kes lavastab parajasti filmi oma venna isikul põhinevast ebaharilikust diplomaadist. Koos oma õpetaja ja äia Bloomiga leinab Ismaël ikka veel oma 20 aastat tagasi kadunud naist Carlottat. Siin ja seal ilmnevad mõlema mehe elus kummituslikud seigad, üheti mõeldes on nad Carlotta surnuks tunnistanu, kuid tõde teadmata ärkab naine ikka ja jäle nende unedes ja mäletustes ellu ning palub end mitte unustada. Ehkki Ismael on juba uue elukaaslase Sylviaga uut elu alustanud, teab ta täpselt mitu tundi, päeva, kuud ja aastat on möödas abikaasa kadumisest. Hoides teda oma mõtes ja unistustes ikka veel enda lähedal.

Kõik muutub, kui ühel ilusal päeval kadunud Carlotta taas surnuist üles tõuseb. Kogu selles sasipuntras tekib ebaharilik ja kihiline armukolmnurk ja vaataja näeb korraga justkui kaht erinevat filmi. Ellu ärkavad mälestused, minevikuvaimud ning tegelased paralleelsena jooksvast lavastatavast filmist. Oma vaimudega peavad rahu sõlmima ka Sylvia, Carlotta ja Bloom. Kõik peategelased vajavad lunastust ning määravaks saavad laste ja vanemate, mehe ja naise ning õdede ja vendade tingimusteta armastus ning oskus eluga edasi minnes minevikuga lõpparve teha.


2017 Cannesi filmifestivali avafilm

Sündmuse koduleht: http://www.kinosoprus.ee/et/film/ismaeli-vaimud

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Ismaeli vaimud E 18.9.2017 17:10 Kino Sõprus, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele ja seeniorile.

Toimumiskoht
Vana-Posti 8 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Must Käsi MTÜ
Viru 19 Tallinn 101111 Harjumaa
646 63 32
info@kinosoprus.ee