Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kahandamine

T 16.1.2018 21:45 - N 18.1.2018 23:59
3.00 - 4.00
Žanr: Komöödia, draama
Alla 12 a. mittesoovitatav

"Kahandamine" on ülivaimukas komöödia, mis otsib lahendust maakera hukutada ähvardavale ülerahvastatuse probleemile. Nimelt on Norra teadlased leiutanud mooduse, kuidas kahandada inimene 13 cm pikkuseks hoides sedasi kokku tohutul määral ressursse ning pakkunud välja 200-aastase ülemineku perioodi, et kogu planeedi elanikkond järkjärgul miniatuurseks muuta. Kui tavasuuruses vaagud vaesuse piiril, siis minimehikesena on sama sissetuleku eest võimalik elada nagu kuninga kass.

Üheks esimese laine kahandamisprogrammiga liitujatest on abielupaar Paul Safranek (Matt Damon) ja Audrey Safranek (Kristen Wiig). Nad otsustavad maha jätta oma näruse ja stressirohke elu Omahas, et suunduda elama luksuslikku miniatuurühiskonda täis jõude-aega ja küllust. Nii saab alguse elumuutvate sündmuste jada ootamatute seikluste ja tähendusrikaste tutvustega.

Kõrvalosades teeb põneva ja sümpaatse rolli enamasti ülinegatiivseid tegelasi mänginud kahekordne Oscari-võitja Christoph Waltz („Vääritud tõprad“, „Vabastatud Django“). Suurt edu alanud auhinnahooajal ennustatakse naispeategelast, televiisorikarbis riiki smugeldatud Vietnami pagulast Ngoc Lan Trani, kehastavale Hong Chaule. Filmi lavastajaks on üks kaasaja hinnatumaid režissööre Alexander Payne („Külili“, „Järeltulijad“). Stsenaariumi kirjutas Alexander Payne kahasse Jim Tayloriga, kellega tegi koostööd ka oma varasema filmi „Külili“ käsikirja loomisel.

Kinodes alates: 12.01.2018
Filmi pikkus: 2h 11min

Lavastaja: Alexander Payne
Osatäitjad: Matt Damon, Kristen Wiig, Christoph Waltz, Alec Baldwin, Jason Sudeikis, Neil Patrick Harris, Hong Chau
Tootja: Paramount Pictures
Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA

Sündmuse koduleht: http://vorukannel.ee/index.php?Menu=2&ID=1047

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti