Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ASIA BAŚ, KADRI NOORMETS, GABRIEL DA LUZ (Kaplinn Tallinn Belo Horizonte) 'AIR WITH CONTENT 10 degree something' / SAAL Biennaal 2017

K 23.8.2017 20:30
Kanuti Gildi SAALi ees
Eelmüük on lõppenud

Etendus on tasuta!


see baseerub 365-l 10 realisel miskil.
senini on ilmunud neist sadakond.
üks 10 realine miski on sõnadesse tõlgitud minimalistlik ruum, mis on seatud kümnesse nummerdatud ritta. iga tekkinud ruumi olemus baseerub sünkroniseeritud mõtlemisel ning pannakse kirja vaid juhul kui aeg ja ruum on mõtlejad füüsiliselt kokku viinud. sõnad tekivad kuulamise ja teineteisega millestki rääkimise kaudu.

festivalil jagatakse 10 realise miski loomise protsessi avatud ruumis. publikut oodatakse tutvuma laualolevate tekstidega - mis on siiani kirjutatud, millised on sarnasused, milles seisneb struktuur, mis moodustab terviku. täites samal ajal ruumi oma kohaloluga, uurides miks ja kuidas muutub abstraktne isiklikult loetavaks, millisel hetkel saab dokumendist hoopis luule.
olete palutud võtma istet ja jääma ringi.

AIR WITH CONTENT varasemalt:
Bunkier Sztuki Gallery (Kraków, Poola), TOKONOMA Exhibition Space (Kassel, Saksamaa), Grüntaler9 (Berliin, Saksamaa)

kadri noormetsa ja asia baś’i vaheline koostöö sai alguse 2013. aastal berliinis, kus töötati esimese ühise projekti touching (a true story of two climbers and their perilous journey over and under the seats) kallal, mida hiljem vilniuses, leedus ka esitleti. alates sellest, on nad olnud aktiivses dialoogis, kohtudes erinevates euroopa paigus. hetkel töötavad nad pikaajalise projekti - air with content kallal. selle esimene esitlus toimub aastal 2018, veel teadmata pealkirja all. nende koostöö on puu.

asia baś on poola etenduskunstnik, jutustaja ja tundmatutesse kohtadesse reisija. baś on londonis baseeruva kunsti- ja meediarühmituse “the people speak” aktiivne liige ning osaleb projektides, kus tema peenekoeline subjektiivsus ja tuntav kohalolu on väga oodatud. baś on osalenud zorka wollny, selene states’e, tino sehgal’i, romeo castellucci, ivana muller’i, kadrinoormetsa jt projektides. hetkel tegeleb eurütmiaga ning vaatleb loodust kaplinnas lõuna-aafrikas.

kadri noormets on eesti etenduskunstnik ja kirjutaja, kes töötab teatriga. vaadetelt tihti radikaalne. isegi kui avaldab raamatu või astub välja galeriis, täpsustab see tema seisukohta teatrist - organiseeritud kontsentratsiooni ruumist, nagu seda on potentsiaalselt, essentsiaalselt ka kunst, muusika või kirjandus.

gabriel da luz on brasiilias, belo horizontes baseeruv kunsti ning kunstivoolude ja performatiivsuse uurija. oma loomingus süveneb da luz tantsu, muusika, laulukirjutamise, lugemise ja kirjutamise, narratiivi ja tekstuaalsuse teemadesse, lisaks ajaloo, antropoloogia, filosoofia, urbanistika ning kirjanduse vallas tehtud uuringutesse. viimasel ajal on da luz olnud aktiivne lissabonis asuva keskuse c.e.m. (centro em movimento) juures. sealt sai alguse ka lähem koostöö kadri noormetsaga (alates 2017. aastast on da luz projekti kolmas liige).

(Lavastust tutvustav originaaltekst on inglise keeles.)

Kontseptsioon: Asia Baś, Kadri Noormets
Esitus: Gabriel da Luz, Kadri Noormets
Kestus: pärast algust see kestab
Etendus on inglise keeles.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
ASIA BAŚ, KADRI NOORMETS, GABRIEL DA LUZ (Kaplinn Tallinn Belo Horizonte) 'AIR WITH CONTENT 10 degree something' / SAAL Biennaal 2017 K 23.8.2017 20:30 Kanuti Gildi SAALi ees
Eelmüük on lõppenud
Hinnainfo

Etendus on tasuta!


Kestus: pärast algust see kestab

Etendus on inglise keeles.

Toimumiskoht
Pikk 20 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Kanuti Gildi SAAL (MTÜ TEINE TANTS)
Kanuti Gildi SAAL (MTÜ TEINE TANTS)
Pikk 20 Tallinn 10133 Harjumaa
6464 704
saal@saal.ee