Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Esimene kontakt / First contact

L 14.1.2017 19:00
Kino Artis, Saal 1, Tallinn
"Esimene kontakt“ on ainulaadne dokumentaalfilm tõestisündinud loost, filmi autori Darryl Anka kokkupuutest UFO-dega, mis viis kokku teda maavälise olendiga, keda kutsutakse Bashariks. Darryl hakkas kanaldama Bashari, kes annab edasi sõnumeid, et valmistada meie planeet Maa ette kohtumiseks maaväliste tsivilisatsioonidega.

Film ei uuri mitte ainult maavälise kontakti võimalikku positiivset mõju meie ühiskonnale, vaid ühtlasi demüstifitseerib kanaldamise – suhtlemisviisi, mille abil Darryl on võimeline dimensioonidevahelise olendiga suhtlema.

„Esimene kontakt“ ei raba vaatajaid mitte ainult pealtnägijate jahmatavate tunnistuste ning teaduslike tõenditega, vaid püüab vastata neile paljudele küsimustele, millele on vastuseid otsitud juba tuhandeid aastaid: Mis on aeg? Miks me siin oleme? Mis on eksistentsi olemus? Kuhu oleme teel?

Bashar vastab neile küsimustele läbi kanaldamise ning selgitab, kuidas universum toimib ja kuidas meist igaüks loob ise selle reaalsuse, mida ta kogeb. Selgitusi aitavad mõista filmis arvutiga loodud eriefektid.

Bashari sõnumeid on viimase kolme aastakümne jooksul kuulanud tuhanded inimesed üle kogu maailma, kellel on olnud võimalus rakendada oma ellu tema juhtnööre ning luua reaalsus, mida nad soovivad.

„Esimene kontakt“ sisaldab intervjuusid äärmiselt erinevatel teemadel. Näiteks, kuidas saavad tulnukad reisida oma tähesüsteemist meie omasse, millised muutused toimuvad ajus kanaldamise käigus ning kas delfiinide keele õppimine saab aidata meil mõista olevusi, kes on pärit tähtedelt.

Kas vaataja usub või mitte, et Darryl annab tõepoolest edasi maavälise olendi mõtteid –„Esimene kontakt“ on mõtlemapanev retk, mis viib vaataja tavapärasest märksa kaugemale teadvuse sfääridesse ning sunnib meid üle vaatama oma sügavalt kinnistunud arusaamad reaalsusest ja inimkonna kohast universumis.
„Esimene kontakt“ kinnitab, et me ei ole üksi ja et tõde on kummalisem kui väljamõeldis.

Tootja: ZiaFilms, Bashar Communications Production
Jutustaja teksti loeb armastatud näitleja James Woods.


KKK

Vastab filmi stsenarist/režissöör/produtsent Darryl AnkaMillest räägib „Esimene kontakt“?

„Esimene kontakt“ on dokumentaalfilm minu kahest kokkupuutest UFOdega, pärast mida hakkasin saama sõnumeid maaväliselt olendilt, keda me nimetame Bashariks ja kes edastab meile infot, mille eesmärk on valmistada Maa ette kontaktiks nii tema tsivilisatsiooni kui ka teiste maaväliste tsivilisatsioonidega.


Kuidas me teame, et see kõik on tõestisündinud lugu?

Keegi ei pea Bashari olemasolu uskuma. Ma ei suuda seda kuidagi tõestada. Sellegipoolest on minu rännak ja kogemus tõesed. Filmis intervjueerime ka teisi inimesi, kes koos minuga neid UFOsid nägid.


Kes on Bashar?

Bashar on paralleelreaalsuses asuva maavälise tsivilisatsiooni liige. Nende arenenud ühiskond on telepaatiline ega vaja nimesid, seega on Bashar lihtsalt nimi, mis minuni telepaatiliselt jõudis. Minu päritolu ulatub Lähis-Itta, sealt ka see sõna „bashar”, mis tähendab „sõnumitoojat“.


Kas on tõendeid, et tulnukad kosmosest on olemas?

Mina usun, et neid tõendeid on ohtralt, nii füüsilisi, fotograafilisi kui ka tuhandete UFOde ja maaväliste olenditega kohtujate tunnistusi. Enamik neist inimestest, kes arvavad, et tõendid selle kohta puuduvad, pole minu arvates selle uurimisel piisavalt sügavuti läinud.


Mis on kanaldamine?

Kanaldamine on loomulikul teel muutunud meeleseisund, mille võib mitte ainult igaüks saavutada, vaid väga paljud ka kogevad seda. Millal iganes sa teed midagi, mida tõeliselt armastad, elad välja oma kirge, väljendad oma armastust ja loovust, oled millestki tõeliselt haaratud või isegi siis, kui koged sügavat meditatsiooni, võib see kujutada endast kanaldamisseisundit. Ajulainete võnkesagedus muutub siis „gamma“-sageduseks, nii umbes 40 kuni 100Hz, mis võimaldab meelel toimida kõrgema -ühilduvuse, -perspektiivi ja-teadlikkuse tasandil kui tavaliselt ärkvel olles.


Mida tähendab „kontakteeritu”?

Kontakteeritu võib olla igaüks Maa peal, kellel on olnud lähikokkupuude ja otsene kontakt tulnukaga. Minu kogemused näitavad, et selline kohtumine on harva juhuslik ning neil näib olevat alati sama eesmärk – need on seotud kas kontakti ettevalmistamisega või on osa mõnest „suuremast“ programmist, mis on seotud Maa ja teiste tsivilisatsioonidega.


Kuidas sa ennast Bashari nimelisest olendist eristada suudad?

Igaüks, kes kohtub minu ja seejärel Bashariga mõistab otsekohe, et meie isiksused ja maneerid on täiesti erinevad. Mul pole vähimatki probleemi omaenda energia ja meelte eristamisega tema omadest.


Mis on selle filmi peamine eesmärk?

„Esimese kontakti“ tegemisel oli kolm peamist eesmärki. Esiteks – demüstifitseerida kogu kanaldamise protsess; teiseks – selgitada, kes on Bashar ja viia tema antud informatsioon laiema auditooriumini; ning kolmandaks pakkuda välja, et tema sõnumid on mõeldud inimkonna ettevalmistamiseks avatud kontaktiks teiste tsivilisatsioonidega. Kui vaatajad kõnnivad saalist välja kaheldes, mõeldes kas või kriipsuvõrragi tõsisemalt võimalusele, et ehk me polegi universumis üksinda, siis see film on minu arvates oma eesmärgi täitnud.


Kuidas sa tead, et heasoovlik tsivilisatsioon teisest tähesüsteemist meiega ühendust võtab? 

Kui Bashar on tõeline ja kui ta tõesti on see, keda väidab end olevat, siis on nende tsivilisatsioon juba meiega kontakti astunud. Bashari sõnumite põhjal me oletame, et kanaldamine, UFOde nägemine ja muud taolised sündmused, viivad lõpuks välja füüsilise kontaktini ajal, mil meie ühiskond on selliseks muutuseks küps.


Millal see juhtub?

Bashar on öelnud, et suure tõenäosusega algavad sammud avaliku kontakti loomiseks millalgi ajavahemikus 2025-2033, mis on kindlasti minu eluajal.


Miks on see film tähtis?

Esiteks sellepärast, et see on väga õigeaegne, kuna peegeldab üha kasvavat teadlikkust UFO-fenomenist. Hiljutised uuringud näitavad, et peaaegu pooled küsitletud ameeriklastest usuvad, et UFOd on tõenäoliselt meid külastavad tulnukad kosmosest. Kui see on nõnda, siis on tähtis meie maailm selleks reaalsuseks ette valmistada.


Kust leiab Bashari kohta rohkem infot?

Bashari ja tema sõnumite kohta leiab lisainfot veebilehelt www.bashar.org.


Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Esimene kontakt / First contact L 14.1.2017 19:00 Kino Artis, Saal 1, Tallinn
Toimunud
Hinnainfo

Pileti hind 10 €

Uksed avatakse kell 18:40
Kestus 95min
Soovitatav vanus al. 12 eluaastast

Filmil on eesti- ja venekeelsed subtiitrid.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
KENKON OÜ
Paldiski mnt 3-26/27 Tallinn Harjumaa
lgp@hot.ee