Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Starptautisks mūzikas festivāls LABA DABA

R 4.8.2017 17:00 - P 6.8.2017 14:00
RATNIEKI, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
40.00 - 42.00
Lätis toimub üheksandat korda rahvusvaheline muusikafestival LABA DABA
 
LABA DABA on rahvusvaheline muusikafestival, mis toimub juba üheksandat aastat Lätis Līgatne vallas Ratnieki puhkekompleksis. Tänavu leiab festival aset 4.–6. augustil. Kuuel festivalilaval võib kuulata bände ja DJ-sid kogu maailmast, sh Eestist ja Lätist, kes mängivad reggae’t, etnofolki, rokki, electro’t ja teisi žanreid ning nende variatsioone – kokku toimub 70 kontserti! Lisaks rikkalikule muusikavalikule tegutsevad festivalil mitmesugused loometöökojad ning on võimalik sportida.

Festivali Laba Daba erikülaline on legendaarne Jamaica muusik U-Roy, keda peetakse reggae laulmise tehnika toasting alusepanijaks. Festivalil osalevad Soviet Soviet Itaaliast, TAU Saksamaalt, progeroki kvintett Tiny Fingers Iisraelist, Jaapani muusik Kenta Hayashi ning esimesest Laba Daba festivalist alates traditsiooniks saanud energiline folkbänd Otava E Venemaalt. Erilist tähelepanu pööratakse tänavu Baltimaade muusikutele – Eestit esindavad punkroki veteranid bändist Vennaskond ja indie-grupp Sibyl Vane, Leedust tuleb kohale aga üks praeguse aja aktuaalsemaid alternatiivmuusika bände Solo Ansamblis.

Sel aastal astuvad festivalil üles paljud kohalikud bändid: Läti legendaarne ja skandaalne rokkbänd Pērkons, torupilli- ja trummibänd Auļi, külalistele laulavad kenad naised ansamblist Suitu Sievas, uusi helitöid kannab ette Satellites LV, bänd StandArt mängib lugusid oma peagi välja tulevalt albumilt „Jūras putnu mistērijas” ning ühe oma selle suve vähestest kontsertidest annab Rīgas Modes. Koorilaulu traditsiooni hoiab festivalil au sees koor Mūza, samuti esineb rahvusvahelise tunnustuse saavutanud ja palju konkursse võitnud Läti traditsioonilise kandle kokle mängijate ansambel Balti. Oma uusimaid lugusid esitavad ka Das Sonntags Legion, Ryga & Kaspar Bindeman, Rebel Riot, Pacific K, Future Folk Orchestra, Pastakaste, Sudden Lights, Zari ning Prantsuse ja Läti muusikute ühendus The Grand Bay, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Ezeri, Inokentijs Mārpls, Pirmais Kurss, All Day Long, Rāva, Daba San, Elizabete Balčus, Artura Skuteļis ja bänd Tvērumi, Bezgalībieši, Baložu Pilni Pagalmi, Hipstokrātija, Riga Reggae, Oranžās Brīvdienas, Vientuļš, Bet Neglīts, Nils Īle ja Kanisaifa.

LABA DABA raames saab kinomajas filme vaadata, festivali saab aga kõrgusest näha katapuldi abil. Võib minna metsaradadele jalutama, osaleda jalg- ja võrkpalliturniiridel, valada kipsitöökojas oma büst, saada hennatätoveering, omandada uusi oskusi loometöökodades, panna püsti telk muinasjutulises õunaaias ja lüüa kaasa teistes tegevustes. Festival on tuntud oma puhtuse ja sõbraliku suhtumise poolest loodusesse ja kõigisse põlvkondadesse. Spetsiaalselt on mõeldud lastele – iga päev töötab lastemaja, kuhu võib lapsed jätta toredate ja kogenud hoidjate järelevalve alla. Noortele lastega peredele on ka eraldi telklinnak, kus hoitakse eriti hoolikalt vaikust. Festivali täisprogramm: http://www.labadaba.lv/eng/ ja https://www.facebook.com/International-music-festival-LABADABA-119439058099893/.

LABA DABA – festival inimestele, kes muudavad maailma!
Teave (inglise keeles)
Kristīne Pinkule
kristine@labadaba.lv
Tel kontoris: +371 67211040
http://kimija.lv/en
www.labadaba.lv/eng

Sündmuse koduleht: http://www.labadaba.lv

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Starptautisks mūzikas festivāls LABA DABA R 4.8.2017 17:00 RATNIEKI, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads 40.00 - 42.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Hinnad

24.05-30.05 - grupipilet 34 €* / Tavapilet 37 €
alates 01.07 grupipilet 40 €* / Tavapilet 42 €

Grupipilet kehtib 5 liikmelisele grupile.

  • 1 päeva pilet kehtib pääsmena ühele vabalt valitud päeval
  • Grupipiletit saab osta vaid festivali passina!


Hea teada:
Üritus on vanusepiiranguta
Ürituse keel: erinevad
Kuni 13aastased lapsed (k.a) saavad saavad üritusele tasuta koos täiskasvanud saatjaga
Kestus: 04.08.17 16:00 - 06.08.17 14:00
Ligipääs ratastooliga on olemasSündmuse korraldaja