Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

airBaltic gift e-voucher

T 31.10.2017 23:00
10.00 - 100.00
Kinkige reis, kasutades selleks airBalticu e-kinkekupongi!

Olenemata aastaajast ja olukorrast on meie e-kinkekupongid suurepärane üllatus vanematele, sõpradele, vastabiellunutele, alluvatele ning kõigile teistele lähedastele ja kallitele inimestele.

airBalticu e-kinkekupongidega saab veebilehel airBaltic.com broneerida lennupileteid ja lisateenuseid! E-kinkekupongi saab kasutada ainsa maksevahendina või siis suurema kogusumma osaliseks maksmiseks. Kui te ei kasuta e-kinkekupongi korraga ära, saate ülejäänud summat ka järgmine kord kasutada.

Lihtsalt veenduge, et kasutate e-kinkekupongi ära enne aegumiskuupäeva! Ühe ostu eest tasumiseks võib kasutada mitut e-kinkekupongi. Peale selle saab e-kinkekupongiga broneerida lennupileteid kellele tahes.

Lisateave
• E-kinkekuponge saab maksevahendina kasutada ainult lendude broneerimiseks veebisaidil www.airBaltic.com (AS Air Baltic Corporation; reģ. nr. LV 40003245752). Mujal neid lunastada ei saa.
• E-kinkekuponge tuleks vahetada vastu veebilehel http://www.airBaltic.com ajavahemikul 01.05.2016 kuni 30.04.2017. E-kupongi kehtivusaega ei pikendata ja e-kupongi ei vahetata ümber ega hüvitata, kui seda ei ole kehtivusajal kasutatud. E-kupong ei ole reisidokument.
• E-kupong tuleb vahetada lennupileti vastu veebilehel http://www.airBaltic.com, valides ühe sihtkohtadest ja reisikuupäevad ning sisestades e-kupongi koodi. Broneeringu kinnitamiseks sisestage palun kõigi reisijate isikuandmed ja kontaktteave. Kui broneering on edukalt lõpule viidud, saadetakse teile kinnitus koos broneeringu üksikasjade ja viitenumbriga.
• Kui ostu kogusumma ületab e-kinkekupongi(-de) koguväärtust, tuleb vahesumma tasuda krediit- või deebetkaardiga.
• Tähelepanu! E-kinkekupongide eest raha tagasi ei maksta.
• E-kinkekuponge ei saa kasutada, kui reisija on valinud osalise makse või hinna külmutamise teenuse. E-kinkekupongi ei saa kasutada ka teenuste eest tasumisel alajaotises „Halda broneeringut”.
• E-kupong kehtib lendudel, mis toimuvad ajavahemikul 01.05.2016 kuni 30.04.2017.
• E-kupongiga ostetud piletitele kohalduvad airBalticu reisijate- ja pagasiveo tingimused. Kõiki tingimusi saate vaadata veebilehelt http://www.airbaltic.com/et/reisijate-pagasiveo-tingimused
• airBaltic ei vastuta e-kupongi kadumise, kahjustumise või kupongi andmete sattumise eest kolmandate isikute kätte.
• Küsimuste korral saatke kiri airBalticu aadressile reservations@airbaltic.lv.

Sündmuse koduleht: http://www.airBaltic.com

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused