Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Festival 'Jõuluõhtud' - Tantsuteater Gžel - Maailma rahvaste tantsud / Фестиваль 'Рождественские вечера' - Театр танца Гжель - Танцы народов мира

N 22.12.2016 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
24.50 - 51.50
Sisaldab lisatasusid

Tantsuteater 'Gžel' esmakordselt Tallinnas kavaga 'Maailma rahvaste tantsud'


Selle unikaalse tantsukollektiivi repertuaaris on nii folk, ballett kui ka šoutants. Ja eriline koht selle kollektiivi tegevuses, võrdväärne isegi tantsuga, on kostüümidel. Tantsuga ei avata vaatajate jaoks mitte ainult mõne koha koreograafilise kultuuri eripärasid, vaid kostüümide abil antakse edasi ka erinevate rahvuste käsitööalast vaimset ilu, fantaasiat ja kogu selle ilu loonud meistrite ilumeelt, neile kaasasündinud ilu tunnetust. Iga kontsert on nagu moedefilee, kus demonstreeritakse Palehhi, Žostovo ja Pavlo-Posadski kirimustreid. Ei puudu ka Gželi rahvakunstnike tööd, tänu just selle regiooni rahvakunstile sai tantsuteater ka oma nime. Tantsuteater loodi 1988. aastal, kui tähistati vene rahvuskunsti ühe kuulsaima ja tuntuma käsitöösuuna „Gžel” 650 aasta juubelit.

Suhteliselt noor tantsuteater leidis küllalt kiiresti oma auditooriumi ja kinnitas oma kanna teiste kuulsate Venemaa tantsukollektiivide seas. Seda, et tegemist on algupärase kollektiiviga, kelle tase on nii kunstiliselt kõrge kui ka esituse poolest meisterlik, kinnitab publiku poolehoid, tunnustus oma ala kolleegidelt ja kiire maailmalavade vallutamine.

Teater arendab vene rahvatantsu traditsioone ja teiste rahvaste koreograafiat, interpreteerides seda kõike kaasaegses võtmes. Kõrge professionaalsusega trupp koosneb Venemaa parimate koreograafiakoolide lõpetajatest. Laia loomingulise ampluaaga balletiartistid võluvad oma nooruse, eredate emotsioonide, siiruse, väljendusvahendite rikkuse poolest. 

Teater „Gžel” on esinenud üle 60 riigis: Austrias, USA-s, Saksamaal ja Brasiilias, Itaalias ja Jaapanis, Hiinas ja Kuubal, Mehhikos ja Tais, igal pool on neid saatnud tohutu edu. 

Tallinna kontserdi jaoks luuakse spetsiaalne programm maailma rahvaste tantsudest, kust ei puudu ka kõige kuulsamad slaavi ja vene tantsud, samuti saab näha kergema stiili alla kuuluvat šoutantsu. Ja loomulikult on laval väga palju kordumatuid originaalkostüüme. Kavas osaleb 55 tantsuteater „Gželi” tantsijat.

Sündmuse koduleht: http://www.fortius.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Festival 'Jõuluõhtud' - Tantsuteater Gžel - Maailma rahvaste tantsud / Фестиваль 'Рождественские вечера' - Театр танца Гжель - Танцы народов мира N 22.12.2016 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 24.50 - 51.50
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Piletite hinnad vahemikus 24 € kuni 51 € vastavalt istekohale.

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvatele sündmustele lisandub teenustasu 0.50€ / pilet. Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.

Lisainfo:
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal.
Uksed avatakse kell 18:00
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestab 2 tundi 20 minutit vaheajaga
Vanusepiirang 6+
Üritus toimub vene keeles
Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.
BRONEERI LAUD SIIT

Ratastoolikohtade tellimiseks helistada 6659534 või info@piletilevi.ee
Ratastoolikohad asuvad I rõdul viimase rea taga, kui rõdu ei avata paigutatakse ratastoolikohad parterisse
Sissepääs ratastooliga: Solaris Keskuse 1 korruselt Artis Kino lifti kõrval olevast uksest või liftiga parklakorruselt.
Ühele ratastoolis erivajadustega kliendi saatjale sissepääs tasuta.

Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ART-Fortius MTÜ
Tatari 22-8 Tallinn 10016 Harju
+372 56673100
irina@fortius.ee