Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Nukuetendus 'Sula'

T 13.12.2016 13:00
Särevi Teatrituba, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
8.00
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum pakub oma filiaalis Särevi Teatritoas lisaks igapäevasele haridustegevustele ka lastele suunatud teatrilavastusi. 11.– 20. detsembrini mängitakse väikeses ja hubases teatrimuuseumis lasteaia viimastele rühmadele ning algklassidele suunatud jõululavastust „Sula“.

„Sula“ on Mart Kampuse nukulavastus norra kirjaniku Tarjei Vesaasi novelli põhjal. Südamlik ja liigutav lugu räägib väikesest tüdrukust Gunhildist, kes ootab pikisilmi oma kassi Trine poegimist. Kuigi Trine on suur nagu maakera, ei tule pojad ikka veel, kuna vanarahva tarkuse kohaselt peab ilm enne sulale pöörama. Õues on aga külmakraadid, isa kaugel tööl ning ema justkui ei mõista, et ootusärevus nii suure sündmuse eel on hiigelsuur!

Lugu avab lastele soovide, unistuste ja mõtte-teo-tagajärje seosed. Kas väike inimene saab oma mõtetega maailma seaduspärasusi mõjutada ning mis juhtub siis, kui mõtted pole alati head? Lavastus näitab lapse õnnelikuks kasvamise teekonda – kui ületada ärevus, ebakindlus ja kahetsus, on rõõm ning usaldus maailma üle kauaoodatud sündmuse saabudes mitmekordne.

Mart Kampuse lavastustele on iseloomulik tugev atmosfääritunnetus ning elamuslike visuaalsete ja heliliste maailmade loomise oskus. Kunstnik on Liina Keevallik ning näitlejatena teevad kaasa Aita Vaher, Kaia Skoblov ja Janek Sarapson. Publikut mahub Särevi Teatrituppa loetud hulk, mis annab eksklusiivse võimaluse nautida teatrit vaid oma kollektiivi seltsis.
Lavastuse väljatoomist toetab Eesti Kultuurkapital. Pileti hind on 8 eurot.

Lisainfo, piletite broneerimine ja grupitellimused: info@tmm.ee ja 644 2132
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Nukuetendus 'Sula' T 13.12.2016 13:00 Särevi Teatrituba, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum 8.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti hind kõigile 8 €

Etenduse kestus 1h

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12 Tallinn Harjumaa
info@tmm.ee