Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Olustvere Suvekontserdid

N 29.6.2017 20:00 - L 1.7.2017 23:59
12.00 - 15.00
Olustvere Suvekontserdid
29. juuni – 1. juuli Olustvere ratsaväljakul29. juuni Taukar ja Bänd,
30. juuni Merle Lilje ja Toivo Asmer,
1. juuli Dolce Vita ja Wild Ride
Sissepääs alates 19:00, algus  20.00

Olustvere Suvekontserdid toimuvad paralleelselt 29. juunist 2. juulini Olustvere ratsaväljakul toimuva kõrgetasemelise rahvusvahelise hobuste rakendispordivõistlusega.

Päeval saavad huvilised näha hoburakendeid võistlemas koolisõidus (30. juuni), maratonis, mis sisaldab kiiruskatseid maastikutakistustel (1. juuli) ning täpsussõidus, kus hobused peavad võimalikult täpselt läbima koonuste vahele paigutatud takistused. Hobuvõistlused algavad igal päeval kell 10:00. Spordivõistluse kohta leiate rohkem infot aadressilt www.olustveredrivingcup.ee ja FB lehelt www.facebook.com/olustveredrivingcup

Võistlusala kõrvale ehitavad korraldajad üles suure telgi, mille all asub kontsertlava ja kogu ürituse pubi. Just sellel laval peetakse kolmel õhtul kontserdid, kui neljapäeval on peaesinejaks Karl Erik Taukar oma bändiga, reedel Merle Lilje ja Toivo Asmer ning laupäeval hulgaliselt noori artiste, keda peaesinejatena täiendavad hobuinimestega seotud Wild Ride ja uue tulijana publikute meeli vallutav Dolce Vita solistide Taniel Varese ja Liisa Uukivi juhtimisel.

Üritused Olustveres ei lõpe artistide lahkumisega, vaid pärast kontserdi lõppu on võimalik jätkata õhtut nii sama telgi all pakutava kvaliteetse kehakinnituse kui aktiivse tantsuga, mille õnnestumiseks annavad oma panuse erinevad plaadikeerutajad.

Piletid on müügis Piletilevis, kuid loomulikult saadavad ka kohapealt tund enne kontserdi algust.
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused