Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Toivo Asmer ja Merle Lilje. Kontsert - Tantsuõhtu / Olustvere Suvekontserdid

R 30.6.2017 20:00
Olustvere ratsaväljak
12.00
Olustvere Suvekontserdid
29. juuni – 1. juuli Olustvere ratsaväljakul29. juuni Taukar ja Bänd,
30. juuni Merle Lilje ja Toivo Asmer,
1. juuli Dolce Vita ja Wild Ride
Sissepääs alates 19:00, algus  20.00

Olustvere Suvekontserdid toimuvad paralleelselt 29. juunist 2. juulini Olustvere ratsaväljakul toimuva kõrgetasemelise rahvusvahelise hobuste rakendispordivõistlusega.

Päeval saavad huvilised näha hoburakendeid võistlemas koolisõidus (30. juuni), maratonis, mis sisaldab kiiruskatseid maastikutakistustel (1. juuli) ning täpsussõidus, kus hobused peavad võimalikult täpselt läbima koonuste vahele paigutatud takistused. Hobuvõistlused algavad igal päeval kell 10:00. Spordivõistluse kohta leiate rohkem infot aadressilt www.olustveredrivingcup.ee ja FB lehelt www.facebook.com/olustveredrivingcup

Võistlusala kõrvale ehitavad korraldajad üles suure telgi, mille all asub kontsertlava ja kogu ürituse pubi. Just sellel laval peetakse kolmel õhtul kontserdid, kui neljapäeval on peaesinejaks Karl Erik Taukar oma bändiga, reedel Merle Lilje ja Toivo Asmer ning laupäeval hulgaliselt noori artiste, keda peaesinejatena täiendavad hobuinimestega seotud Wild Ride ja uue tulijana publikute meeli vallutav Dolce Vita solistide Taniel Varese ja Liisa Uukivi juhtimisel.

Üritused Olustveres ei lõpe artistide lahkumisega, vaid pärast kontserdi lõppu on võimalik jätkata õhtut nii sama telgi all pakutava kvaliteetse kehakinnituse kui aktiivse tantsuga, mille õnnestumiseks annavad oma panuse erinevad plaadikeerutajad.

Piletid on müügis Piletilevis, kuid loomulikult saadavad ka kohapealt tund enne kontserdi algust.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Toivo Asmer ja Merle Lilje. Kontsert - Tantsuõhtu / Olustvere Suvekontserdid R 30.6.2017 20:00 Olustvere ratsaväljak 12.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pileti hind 12 €

Sissepääs alates 19:00, algus  20.00

Toimumiskoht
Olustvere Eesti
Sündmuse korraldaja
Records 2000 OÜ
Kuuse põik 25 Keila Harjumaa
56971999
peeter@records2000.ee