Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Allan Vainola & Unenäopüüdjad

N 20.7.2017 19:00
Tammiku Mängumaa
Allan Vainola ja Unenäopüüdjate kontsert toimub Keilas Tammiku mängumaal ning pakub mõnusat õues olemist tervele perele.
Kohale võid saabuda varem, et nautida loodust või pidada piknikku. Avatud on ka kodukohvik ja veini lounge. 
Mugavamaks kontserdinautimiseks võid võtta kaasa oma piknikuteki.

Kuidas meid leida? Tammiku mängumaa asub Keilas aadressil Tammiku tee 3.
Soovitame tulla jalgsi või jalgrattaga. Parkides mängumaa lähedale, jälgida kindlasti parkimisjuhiseid. Hilistele tulijatele ei pruugi parkimiskohta leiduda.

Selletaolist nn kodukontserti pakub mittetulundusühing Kultuuriguru kolmandat aastat. 2015. aastal esines Tammiku mängumaal ansambel Kõrsikud ning 2016 Vaiko Eplik. Kontsertide tagasiside on olnud väga hea.
Kui Sulle meeldib mõnus muusika, värske õhk ja kodune miljöö, siis tule ning saa sellest koos meiega osa!

Piletiinfo:
Pileteid saab osta Piletilevist.
Tavahind 10 eurot
Õpilased, tudengid ja pensionärid 7 eurot
Kohapeal maksab pilet 15 eurot, õpilastele, tudengitele ja pensionäridele 10 eurot

Allan Vainola & Unenäopüüdjate kontsert on Eesti Vabariik 100 juubelile pühendatud terviseliikumise sündmustesarja "Keila terviseks" osa.

Vaata ka:
www.kultuuriguru.ee
https://www.facebook.com/events/1304700259613641/

Unenäopüüdjad loodi 2006. aastal pärast Tartus toimunud autorilaulu festivali Maifest, kus Allan Vainola ja Jaak Lutsoja olid ühed peaesinejatest. Ansambliga liitus kontrabassist Tanel Liiberg ning koos plaadistati debüütalbum „Unenäopüüdjad”. CD eest pälvis Allan Vainola Eesti Muusikaauhindade jagamisel 2006. aastal parima meesartisti tiitli. Debüütalbum masterdati Soomes Minerva Pappi poolt, see on sama tegija, kes on masterdanud ka Värttina ning Apocalyptica plaate. Pärast loomingulist pausi on Unenäopüüdjad 2011. aasta lõpust valminud uue albumi ning muusikavideoga taas Eesti muusikale midagi uut pakkumas!
Ansambli stiili võib nimetada kui "linnafolk" või "industriaalfolk", seda iseloomustab sügav ja unistav tundlikkus, balansseerimine reaalsuse ja unenäolisuse piirimail. Esiplaanil on meloodilisus, mida aitab rõhutada omanäolise lähenemisega mängitud akordion. Lood on tulvil sisemistest rütmidest ja pingetest. Paljud laulud põhinevad eri luuletajate tekstidest saadud tugevate emotsioonide energial, aga on ka lauludeks vormistatud isiklikke hetki ja mälupilte. Aja mõiste on vaba: minevikul, olevikul ja tulevikul pole vahet, mälestustel pole otsest rõhku, tähtsam on edasi antav tunne.

Tekstiline pool on erinevaid meeleolusid edasi andev või kirjeldav, kaldub kohati romantilisse sürrealismi. Kasutatud on põhiliselt eesti noorema põlvkonna autorite tekste. Andres Aule ja Mait Vaigu kõrval on uuelaadne esitusvorm antud ka eesti luuleklassikute igihaljastele teostele.

Tsiteerides Immo Mihkelsoni: "Arvatavasti avaneb «Unenäopüüdjatega» meie ees tegelik Vainola – selline, nagu ta on praegu. Mees, kes ei suuda või taha loobuda noorusaja romantilisest maailmapildist ning usub endamisi ikka veel, et «punktid jooneks saavad taas» ja teab, et «süda päiksest näeb und». Mees, kes teab olemise haprust, aja pöördumatust ja lõpp-peatuse vältimatust. Unistaja. Traagik."

Allan Vainola - vocal, guitar
Merli Plink – vocal
Jaak Lutsoja - acordion, maracas
Tanel Liiberg - contrabass, bass guitar
Hans Kurvits - percussion (occasionally)

Vaata ka: https://www.facebook.com/allanvainola/
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Allan Vainola & Unenäopüüdjad N 20.7.2017 19:00 Tammiku Mängumaa
Toimunud
Hinnainfo

Tavapilet 10 €
Õpilane, tudeng, pensionär 7 €

Kohapeal maksab pilet 15 eurot, õpilastele, tudengitele ja pensionäridele 10 eurot

Lapsed kuni 7aastat (k.a) saavad üritusele tasuta

Lisainfo:
Kontsert toimub väljas
Ligipääs ratastooliga on olemas
Pildistamine /filmimine on lubatud

Toimumiskoht
Tammiku tee 3, Keila Eesti
Sündmuse korraldaja