Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

L. Jakobsoni nim. Balletiteatri Gala kontsert / Гала-концерт Театра балета им. Л. Якобсона

T 3.10.2017 19:00
Rahvusooper Estonia, Tallinn
21.00 - 45.00
Sankt-Peterburgi Leonid Jakobsoni nimelise Riikliku Akadeemilise Balletiteatri
GALA KONTSERT

Kunstiline juht – Andrian Fadejev

Esimene vaatus:
Koreograafiline kompositsioon ühes vaatuses 'Chopiniana' – Mihhail Fokini šedööver, mis on lavastatud XX sajandi alguses. See on taevaliku sülfiidi muinasjutuline armastuslugu maise noormehe vastu. Mihhail Fokin on suutnud üllatavalt peenelt ja kaunilt elustada geniaalse helilooja masurkad ja prelüüdid, saades innustust Frederic Chopini süidist ja balletist 'Sülfiid', milles säras legendaarne Maria Taglioni.  Anna Pavlovale seatud tantsude stilistika on ka aluseks taevaliku sülfiidi, tiivulise lootuse sümboli, muinasjutulisele armastusloole maise noormehe vastu. Leonid Jakobsoni nimelises teatris toimus balleti esietendus 2015. aasta oktoobris. Lavastuskunstnikuks, dekoratsioonide ja kostüümide autoriks on Olga Shaishmelashvili, kes on Peterburi tuntud teatrikunstnik, paljude nii muusika- kui draamateatrite lavastuste autor Venemaal kui ka piiri taga.

Teine vaatus:
See on programm, mis koosneb tuntud lavastustest, mis moodustavad vene balleti värvikuse, samuti ka numbritest, mis pärinevad trupi looja Leonid Venjaminovitš Jakobsoni pärandist. Nende seas on pas de deux balletist 'Uinuv kaunitar' Pjotr Tšaikovski muusikale ja Marius Petipa ning prantsuse koreograafi Jean-Guillaume Barti koreograafiaga, mille maailma esietendus toimus Leonid Jakobsoni nimelises Balletiteatris 2016. aasta oktoobris, pas de deux ballettidest 'Don Quijote'  ja 'Pariisi leegid'. Programmi naelaks on klassikaline kompositsioon 'Sekstett' W. A. Mozarti muusikale ja koreograafiline miniatuur 'Viini valss' J. Straussi muusikale.

Etenduse kestvus: 1 tund 30 minutit (ühe vaheajaga).

Sündmuse koduleht: http://www.fortius.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
L. Jakobsoni nim. Balletiteatri Gala kontsert / Гала-концерт Театра балета им. Л. Якобсона T 3.10.2017 19:00 Rahvusooper Estonia, Tallinn 21.00 - 45.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Osta pilet Vene teatrisse ja saada 15% allahindlust Peterburi hooaja etendustele. Vaata salasõna Vene Teatri piletilt.

Piletihinnad – 15, 18, 21, 25, 29, 33, 37, 41, 45 €

Toimumiskoht
Estonia pst 4 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ART-Fortius MTÜ
Tatari 22-8 Tallinn 10016 Harju
56673100
irina@fortius.ee