Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ANDREA BOCELLI

T 7.11.2017 19:30
Arēna Rīga
Andrea Bocelli esineb jälle Lätis

Maailmakuulus Itaalia tenor tuleb järgmisel aastal uuesti Lätti. 7. novembril 2017 annab Andrea Bocelli kontserdi Arena Rigas.

Hetkel pole teada, missuguse konkreetse kavaga laulja austajate ette astub. Kindlasti pikitakse kavasse aga kõige kuulsamaid ooperiaariaid. Küllap tehakse kummardus ka uskumatult edukaks osutunud heliplaadi Romanza juubelile. 2017. aastal möödub 20 aastat albumi üllitamisest ning lähiajal ilmub selle juubeliväljaanne. Romanzat müüdi üle 20 miljoni eksemplari ning sellest sai Itaalia suurima läbimüügiga muusikaalbum üldse.

Saavutuste poolest pole Andrea Bocellile klassikalise muusika sooloartiste hulgas võrdset. Hiilgav artist on müünud kokku üle 80 miljoni albumi. Teda on pärjatud World Music (WMA), Golden Globe, ECHO, British Classical Music ja arvukate teiste auhindadega.

Alustanud muusiku karjääri noorelt esinemistega baarides ja restoranides, on Andrea Bocelli nüüdseks jõudnud professionaalses mõttes tippude tippu. Tal on olnud au esineda kolmele USA presidendile, kolmele Rooma paavstile ning kuninglikele perekondadele üle kogu maailma. Ta on andnud kontserte kõige mainekamatel ooperilavadel, hiigelsuurtel areenidel ning sellistel maailma tippüritustel nagu olümpiamängude lõputseremoonia Torinos, nädalavahetuse NBA tähtede mäng  ja UEFA Meistrite Liiga finaal. Bocelli nimi on jäädvustatud Hollywoodi kuulsuste alleel, Itaalias on aga tema auks nimetatud rannalõik.

Andrea Bocelli suutis ületada kõik takistused kuulsuse ja ülemaailmse tuntuse saavutamise teel. Ta lihvis oma vokaalsed võimed täiuslikkuseni ning nüüd nimetatakse tema häält tihti jumalikuks. „Kui jumalal oleks lauluhääl, siis kõlaks see nagu Bocelli oma“  – selliste sõnadega iseloomustas teda kuulus Celine Dion, kellega koos Bocelli salvestas surematu hiti The Prayer. Tema harukordne tämber – lummavalt pehme, melanhoolne ning samas võimas ja sügav – on ühtmoodi tuttav nii ooperikunsti austajaile kui pop-ballaadide armastajaile.

Videoklipp Vivo Per Lei: https://youtu.be/06hqxmiOXIA
Videoklip Con Te Partiro: https://youtu.be/nVUHHW1tJYA
Videoklipp Andrea Bocelli ja Celine Dion. The Prayer: https://youtu.be/qt_OkgSOrkU
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ANDREA BOCELLI T 7.11.2017 19:30 Arēna Rīga 20.60 - 150.60
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Piletite hinnad 50 € - 250 €

Uksed avatakse 18:15
Kestus 2h
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet.
Sülepilet lapsele 20 €
Ratastoolis külastaja ja tema saatja 50 €


Toimumiskoht
Skanstes iela 21 Rīga Läti
Sündmuse korraldaja
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga
+371 29515355
bravoevents@inbox.lv