Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lasteetendus ''Pöial-Liisi'' / Спектакль для детей ''Дюймовочка''

P 14.5.2017 12:00
JÕHVI KONTSERDIMAJA KAMMERSAAL
8.00
Teater “Tuuleveski” (Jõhvi, Eesti) on loodud 1988. aasta kevadel kui Kohtla-Järve Noorteteater, 1993. aastast kannab ta nime “Tuuleveski”. Aastal 1996 loodi teatri baasil mittetulundusühing Teater "Tuuleveski", mille asutajateks olid teatri enda töötajad.
Esialgse teatrikoosseisu moodustasid professionaalsed näitlejad Peterburist, Riiast, Arhangelskist, mitmest teisest linnast. Paljud neist moodustavad ka tänapäeval trupi loomingulise tuuma. Hiljem liitusid kollektiiviga teiste teatritruppide noored ja andekad näitlejad.

Teatri 28-aastase viljaka töö tulemusena on valminud 75 lavastust nii lastele kui ka vanema astme kooliõpilastele ja täiskasvanutele. Selle aja jooksul on mängitud üle 4 550 etenduse, mida on külastanud üks miljon 50 tuhat väikest vaatajat.
Teater “Tuuleveski” etendusi ei külastata ainult Jõhvi valla elanike poolt, vaid vaatajaskonda jätkub kogu Ida-Virumaal. Samuti esineb teater külalisetendustega Eesti suuremates ja väiksemates linnades, on esinetud ka Saksamaal, Venemaal, Lätis, Taanis, Indoneesias, Tais, Serbias. Ollakse Rahvusvahelise Laste- ja Noorteteatrite Assotsiatsiooni (ASSITEJ) liige. Teater “Tuuleveski” on ka Eesti Teatriliidu kollektiivliige.

Kogu oma eksistentsi vältel on teater korraldanud heategevusetendusi ja programme lastekodudele, puuetega lastele ja lastele paljulapselistest peredest.

Teater töötab Jõhvi Vallavalitsuse ja Kultuuriministeeriumi toetusel.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lasteetendus ''Pöial-Liisi'' / Спектакль для детей ''Дюймовочка'' P 14.5.2017 12:00 JÕHVI KONTSERDIMAJA KAMMERSAAL 8.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pileti hind 8 €
Lastele vanuses kuni 3 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Lisainfo:
Uksed avatakse 11:00
Kestus 45 min
Etendus toimub vene keeles

Sündmuse korraldaja
Teater Tuuleveski MTÜ
Pargi 40 Jõhvi 41537 Ida-Virumaa
334 2052
tuuleveskiteater@gmail.com