Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lord of the Dance

N 9.11.2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
29.00 - 59.00
FLATLEY’S
LORD OF THE DANCE

20TH ANNIVERSARY
CELEBRATION OF LORD OF THE DANCE

TALLINN, TONDIRABA AREEN
9. november 2017


Lord of the Dance tähistab Tallinnas oma 20. tegevusaastat!
9. novembril 2017 toimub Tallinnas nimeka koreograafi Michael Flatley show „Lord of the Dance.“ Maailmaturnee raames esitleb kollektiiv oma 20. tegevusaasta auks spetsiaalset kava. Pealinna elanikel ja külalistel on kõvasti vedanud – tänu kohaliku korraldaja Tallinn Concert Clubi (TCC.ee) aastatepikkusele ja edukale koostööle trupi mänedžeriga lülitati Tallinn juubelituuri kavva. Trupi eelmised külalisesinemised said Tallinnas peadpööritava edu osaliseks. Seekord toimub show kõige moodsamal väljakul – Tondiraba areenil.

Tallinnas teatakse ja mäletatakse nimekat truppi Lord of the Dance hästi. Eelmised kaks etendust läksid täissaalile. Publiku suure huvi tõttu tegi korraldaja ettepaneku korraldada etendus kõige moodsamal ja suuremal areenil. Rahvusvahelise show´ „Lord of the Dance“ produtsendid käisid spetsiaalselt Tallinnas esinemiskohaga tutvumas.

Trupi Lord of the Dance mänedžer jäi väljakuga rahule ja Eesti lülitati kuulsa kollektiivi juubelituuri kavva. Jääb üle vaid rõõmustada, et maailma parimatel lavadel etendatud fantastiline juubeli-show toimub ka Tallinnas.

Uus lavastus ühendab endas juba klassikaks saanud etenduste filigraanse täpsuse, moodsa muusika, uue koreograafia ning lavakostüümid. Show režissöör ja koreograaf on Michael Flatley, trupi rajaja.

Rääkides sellest lavastusest on Flatley ühes intervjuus öelnud: „Meie show aluseks on väga liigutav süžee – väikese vaimu unistus. Meie show´s, nagu eluski, võitlevad omavahel headus ja kurjus, armastus ja kirg.“  Tegemist on kuulsa iiri legendiga, mis räägib väikese vaimu eest välja astuva tantsukuninga ja tumeda lordi Don Dorcha vastasseisust.
Ka show „Lord of the Dance“ ise on saanud Iirimaal tõeliseks legendiks ja klassikaliseks näiteks sellest, mida kujutab endast iiri tantsu meistrite kõrge tase.

Tondiraba areenil toimub „tuumapommi plahvatus“, lööb lõkkele viiulite ja tantsijate lavaheitlus, mida saadavad 3D-efektid ning tänapäevane heli- ja valgussüsteem.

Etenduses vahelduvad stseenid nagu kaasakiskuvas filmis. Vaatajatel pole aega hinge tõmmata, pilku lavalt lahti saada pole lihtsalt võimalik. Teid ootab kaasahaarav dramaatiline etendus, mis hämmastab ja hüpnotiseerib vaatajaid. See mitte ei jää kauaks meelde, vaid ei unune iial. Ei tohi unustada, et ükski videoklipp ega foto ei suuda edasi anda kogu maagiat, millega on täidetud see fantastiline show!  Seda ekraanilt näha on üks asi, elavas esituses aga hoopis teine asi.

Te kahtlete ikka veel, kas osta pilet või mitte? Hästi, siis me jätkame.

Külalisetendusest võtavad osa akrobaatika maailmameistrid ja kuulsad tantsutähed: seitsmekordne maailmameister James Keegan ja üheksakordne maailmameister Fergal Keane. Show muusika kirjutas helilooja Gerard Fahey, kes on erinevate muusikažanritega eksperimenteerimise eest pälvinud Iirimaal arvukalt tiitleid ja autasusid. Kõige rohkem on tema muusikastiili mõjutanud etniline muusika, tema kompositsioonid on tuntud kogu maailmas.

Võimalik, et just Lord of the Dance on iiri tantsu viinud professionaalsele tasemele, mistõttu on nende show nõutud kogu maailmas.

Show aluseks on rahvatantsud (sealhulgas kiire iiri tants), erinevad, kuid samas nii sarnased tantsusuunad: pehmekingatants ja kõvakingatants (iiri stepp).  Lavastuses kasutatakse paljude rahvaste folkloori motiive ja vanu keldi ballaade. Kahtlete ikka veel, kas osta pilet või mitte? Ärge kahelge! Ostke julgelt, kuni paremad kohad pole välja müüdud.

Sündmuse koduleht: http://www.tcc.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Lord of the Dance N 9.11.2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 29.00 - 59.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Istekoht Parteris 35 € - 75 € (vastavalt asukohale)
Istekoht 1. korrusel 39 € - 49 € (vastavalt asukohale)
Istekoht 2. korrusel 29 € - 39 € (vastavalt asukohale)

Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Lisainfo:
Uksed avatakse kell 17:30
Kestus 1h 50 min
Vaheaega ei ole
Vanusepiirangut ei ole.
Parter on tõusuta
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com