Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusikaline kogupereetendus 'Kapiukse kollid'

L 1.7.2017 16:00 - P 16.7.2017 17:20
8.00
Kapiukse kollid

Jan on lohakas poiss. Õhtuti ei viitsi ta oma mänguasju kokku korjata ja need vedelevad mööda tuba laiali. Kõik muutub aga päevast, mil korralageduse kollid kapiuksest välja ronivad ja Jani toas täieliku kaose korraldavad. Kapiukse Kolle, kes tahavad Jani elamist täielikult endale vallutada, on võimalik tagasi lüüa vaid vaprate mänguasjade abiga. Jan põgeneb, et mänguasjad kokku koguda. Tinasõdurid, kiikhobu ja kaisukaru ärkavad ellu ja koos ehitatakse kindlus, rivistatakse üles sõjamasinad ning antakse kollidele vastulöök.

Näidend on põimitud lustakate laulude ja naljakate situatsioonidega. Alar Salurand oma heliloominguga ning professionaalsed lauljad Vanemuise teatrist annavad lavastusele uue mõõtme ja asja teeb tõsiseltvõetavaks üks korralik pauk ühest (küll väiksemat sorti) korralikust päris kahurist.
Kollid pole nii koledad ühti ja kogu tükk ei lajata kaugeltki õpetlikkusega lagipähe. Küll aga võib jätta lapse mõttemaailma üht-teist positiivset tiksuma.

Kohal on ka loo autor, kes jagab oma telgis autogramme uude kuube rüütatud raamatule "Kapiukse Kollid" ja on valmis vastama kõigile tillukeste külaliste küsimusele.

Osades: Karmen Puis, Jaan Willem Sibul, Meelis Hainsoo, Aveli Asber jt.
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused