Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PÜHAJÄRVE JAANITULI 2017 / 1-päeva pilet 23.06

R 23.6.2017 18:00
OTEPÄÄ, PÜHAJÄRVE PARK
15.00 - 24.00
The Rasmus, Netsky ja teised tuntud artistid esinevad Pühajärve Jaanitulel

Aasta kõige olulisemat suvepüha peetakse 11. korda Otepääl suurejoonelise jaanipäeva festivaliga Pühajärve Jaanituli. Looduskauni Pühajärve ääres 22. ja 23. juunil toimuvale jaanipeole saabuvad sel aastal Soome tuntuim rokkbänd The Rasmus ja maailmakuulus muusikaprodutsent Netsky.

Pühajärve Jaanituli 2017 pakub jaanipühadel meelelahutusprogrammi Pühajärve pargis, rannas ja lauluväljakul. Eesti artistide nimistu on juba 11. aastat toimuvale vabariigi suurimale jaanitulele omane: 2 Quick Start, Tanel Padar & The Sun, Smilers, Terminaator, Eestit Eurovisioonil esindav Koit Toome, Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu, Ott Lepland, Shanon, Traffic, Merlyn Uusküla, Beyond & Beyond, Reket ja esmakordselt Lõuna-Eestis suure välikontserdiga esinev räpisensatsioon Tommy Cash.

Pühajärve Jaanitule erikülalisena esineb kauaoodatult taas Eestis rokkbänd The Rasmus. Hittlaulude “In The Shadows”, “Living in a World Without You”, “Sail Away”,  “Shot” ja “No Fear” esitajad müüsid viimati Eesti kontserdi välja kõigest mõne päevaga. The Rasmuse kodumaalt saabub Pühajärve äärde ka noor soome produtsent Alex Mattson, kes on oma muusikavideotes mitmel korral Eestile populaarsust toonud.

Maailma muusikaprodutsentide tippu kuuluv ja Euroopas täismajadele esinev bassimuusika kuningas Netsky annab Pühajärve esimese õhtu lõpushow, mida saadavad võimsad püro-, valgus- ja videoefektid. Elektroonilise muusikastiili drum & bass esindajana ühendab Netsky meeliülendavad, melanhoolsed meloodiad ja mõjusaimad bassihelid. Artisti tuntuimate lugude seas on suvehitid “Rio” ja “Work It Out”. Netsky on pöörase kiirusega arenenud karjääri jooksul teinud koostööd paljude maailmakuulsate artistidega, teiste seas on Netskyga koostööd teinud Macklemore, Emeli Sandé, Saint Raymond ja Lowell.

Pühajärve jaanituld korraldava Monster Music OÜ esindaja Tanel Sammu sõnul on nii The Rasmus kui ka Netsky olnud festivali huviorbiidis juba aastaid. "Küsisime külastajatelt mitme aasta vältel, keda nad sooviksid välismaistest esinejatest enim näha ning meil on rõõm tänavu tuua kohale kaks suurimat rahvalemmikut korraga," kinnitas Samm. Mõlemale artistile on see ainus sellesuvine kontsert Eestis.

Lisaks heale muusikale, suvisele meeleolule ja armastatud staaridele on Pühajärvel võimalik end proovile panna traditsioonilistes jaanipäevamängudes, sooritada looduskauni Pühajärve kohal benjihüppeid ning lõbutseda lugematutel atraktsioonidel. Majutuseks on Otepääl rohkem kui 2000 hotellikohta. Festivalialal on avatud unikaalse asukohaga, maalilise Pühajärve kaldal asuv telklaager.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PÜHAJÄRVE JAANITULI 2017 / 1-päeva pilet 23.06 R 23.6.2017 18:00 OTEPÄÄ, PÜHAJÄRVE PARK 15.00 - 24.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

1-päeva täispilet 24 €
1-päeva lapsepilet (laps vanuses 10-13a. k.a.) 15 €

2-päeva täispilet 38 €
2-päeva lapsepilet (laps vanuses 10-13a. k.a.) 19 €
2-päeva VIP pilet 89 €

VIP pass sisaldab: parkimine, festivalipass ja kaelakaart, parima vaatega ja eraldatud VIP ala, privaatne baar, eraldi tualetid. Vaheta pilet enne sisenemist sissepääsuväravas VIP käepaela vastu. Toredat jaanipidu!

Lapsepiletid on müügil vaid eelmüügipiletitena!
Lastele vanuses kuni 9 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!


Väravad kell 18.00
Tegemist on vabas õhus toimuva üritusega.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Monster Music OÜ
Pärnu mnt 28 Tallinn Harjumaa
+372 56708010
info@monstermusic.ee