Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Super Retro Show! C.C.CATCH / BAD BOYS BLUE / BONEY M

R 17.2.2017 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
5.00 - 79.00
Esimene Balti Kanal ja Amigo Takso esitlevad!

17. veebruaril toimub Tondiraba jäähallis suurejooneline super retro show! Ühele lavale astuvad kolm 1980ndate disko retrolegendi!

Kontserdil osalevad legendaarsed ansamblid nagu C.C. Catch, Bad Boys Blue ja Boney M!

Teid ootab kolmetunnine super show! See on õhtu täis maailmahitte, mida tunnevad ja laulavad inimesed üle kogu maailma.
See on nostalgiline õhtu! Õhtu, mida oleme nii palju aastaid oodanud!

C.C. Catch (Caroline Catherine Müller) alustas oma karjääri neidude pop-ansamblis Optimal, kuid sai tuntuks pärast koostöö alustamist tuntud ansambli Modern Talking laulja ja helilooja Dieter Bohleniga.
1985. aasta juulis üllatas C.C. Catch oma sünnipäeval debüütsingliga „I Can Lose My Heart Tonight“, millest sai kohe hittlugu kogu Euroopas.
Selle singli järel ilmusid „Strangers By Night“ ja „Jump In My Car“ ning 1986. aasta alguses ilmus esimene album pealkirjaga „Catch the Catch“. Albumi menu ületas igasugused ootused ning meedia nimetas C.C. Catch’i eurodiskokuningannaks.
Viljakas koostöö Dieter Bohleniga jätkus. Singli „Heaven & Hell“ järel ilmus 1986. aasta lõpus album pealkirjaga „Welcome To The Heartbreak Hotel“, mille laulud raputasid kõigest nädal pärast avaldamist kõiki maailma tantsupõrandaid.
1980ndate keskpaigas Saksamaal loodud ansambel Bad Boys Blue on laialt tuntud oma hittide „You're A Woman”, „Pretty Young Girl”, „Kisses And Tears (My One And Only)”, „I Wanna Hear Your Heartbeat”, „Sunday Girl”, „Come Back And Stay” poolest. Bänd loob jätkuvalt uusi muusikapalasid ja käib aktiivselt esinemas üle kogu maailma.
1975. aastal lõi produtsent Frank Farian ansambli Boney M (Sheyla Bonnick). Nende esimese laulu „Daddy Cool“ ilmumisega raadios algas maailmas diskomuusika revolutsioon. Raadiojaamades hakati seda laulu aktiivselt soovilooks tellima, mis tõstis singli edetabelite esikohtadele.

Sheila ja tema sõbrannad ei jäänud saavutatu juurde pidama: eesmärk oli vallutada loetletud minutitega Euroopa ja USA. Ansambel Boney M oli väga oodatud külaline telesaadetes ja eradiskoklubides.

Neidude fenomenaalsed hääled võisid ka surnu ellu äratada: laul „Rivers of Babylon“, tantsumuusika eeskujuks saanud „Sunny“, kaasahaarav hittlugu „Rasputin“. Nende hitte võib loetleda lõpmatuseni: „Kalimba de Luna“, „Ma Baker“, „Bahama Mama“ ja paljud teised. Boney M kontserdid tõid kuulsuse ka esimestele legendaarse solisti Sheyla Bonnicki osavõtuga esitatud hittidele „Its Time For Us“, „Dancing The Night Away“ ja „Disco Magic“.

See ei ole lihtsalt põlvkonna pidu, mis viib vaatajaid tagasi enda noorusikka, vaid kaasaaegne ja dünaamiline super show, mis pakub huvi igas vanuses vaatajatele. See on vaimustav kontsertelamus, mida on võimatu vahele jätta.

Osta juba praegu!

NB! Istekohtade omanikud saavad kontserti ajal olla ka seisukohtadel parteris! 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Super Retro Show! C.C.CATCH / BAD BOYS BLUE / BONEY M R 17.2.2017 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 5.00 - 79.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

NB! Istekohtade omanikud saavad kontserti ajal olla ka seisukohtadel parteris!

Istekoht parteris 59 €-79 €
Istekoht 1. korrusel 30 € - 50 €
Istekoht 2. korrusel 19 € - 45 €
Seisukoht põrandal 35 
Sülepilet (lastele vanuses kuni 5a. k.a) 5 €. NB! Ostmiseks vali SEKTOR "Sülepilet"

Hinnad tõusevad!Lisainfo:
Parter on tõusuta
Vanusepiirangut ei ole.
Uksed avatakse kell 17:30
Ürituse algus 19:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 3 tundi, vaheajaga
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, pehmetel lisatoolidel. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.


NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Stars Show OÜ
Narva mnt 5 Tallinn Harjumaa
retrosupershow@gmail.com