Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Üle linna Vinski

K 16.8.2017 19:00 - P 20.8.2017 17:00
13.00 - 15.00
Muusikaline koguperelavastus "Üle linna Vinski”

Ka sel suvel jagub Tartusse Laulupeomuuseumi õue (Jaama tn 14) laulu ja naeru, sest augustis taasetendub Emajõe Suveteatri menukas parima originaalmuusika eest teatriauhinna pälvinud koguperelavastus “Üle linna Vinski”. Salapärane apteekrihärra õpetab Vinskit kasutama nõiduslikku nähtamatukstegevat pulbrit ja nii algavadki vigurlikud seiklused, millest saavad osa kõik Hömpstadi linnakese elanikud.

Morni härra Mõrumanni muidu porihallis argipäevas saab juhtuma üpris enneolematuid asju ning pepsi proua Pirtspeki ülipeenesse elutuppa saabuvad külalised, kellesuguseid ei daam ise ega tema padjaklubilisedki pole unes ka osanud ega tihanud ette kujutada. Vigurpoiss Vinski kaasabil otsivad ja leiavad nii mõndagi väärtuslikku igat masti linlased, alates akordioniomanikust ja lõpetades hulkur Robiga.

Aapeli loo dramatiseerija, lavastaja ja sõnade autor: Andres Dvinjaninov
Kunstnik: Maarja Meeru (Vanemuine)
Helilooja: Toomas Lunge
Osades: Liina Tennosaar, Inga Lunge, Marika Barabanštšikova (Vanemuine), Leino Rei, Margus Jaanovits (Vanemuine), peaosas noor ja andekas Mikk Kaasik


Etendused:
12., 13. august kell 15.00,
15., 16. august kell 19.00
19., 20. august kell 15.00

Etendused toimuvad Tartus Laulupeomuuseumi siseõues, Jaama tn 14.

Etendus on ühe vaheajaga ja kestab 1 h 50 min.

NB!
Lavastus sobib lastele alates 3. eluaastast.

Etendused toimuvad õues! Vihmaohu puhul võtke kaasa vihmakeebid. Kuna vihmavarjud piiravad teiste vaatevälja, palume neid etendusel mitte kasutada.

www.suveteater.ee
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti