Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Seebimullide kuningriik / Королевство Мыльных Пузырей / Korolevstvo Mõlnõh Puzõrej

K 21.12.2016 18:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
15.00 - 39.00
Unustamatu show "Seebimullide kuningriik" teile ja teie perele!

Armsad väikesed, suured ja väga suured sõbrad! Nagu tark vanasõna ütleb: "Rege rauta suvel, vankrit talvel" on juba praegu on aeg planeerida, kuidas veeta talvine pühadeaeg koos perega.
Meil on hea meel teile teatada, et 21. detsembril kell 18:00 esineb Tondiraba laval maailma esimene Seebimullide teater, mis tuleb meile külla Ukraina pealinnast Kiievist.

Mida toredat võib meile pakkuda see haruldane seebimullide teater? Loomulikult, ereda, unustamatu show! Ja mitte hariliku, vaid seebimullide show! Teatri peatäht - kuulus ja paljude poolt armastatud Boriss Barski - ukraina režissöör, näitleja, poeet, koomik, "Maski show" üks osalejatest, Ukraina rahvanäitleja (2009). Seda, mida te laval näete, ei ole te varem kunagi näinud! Kõigile vanuses 3-104 aastat garanteerime lõbu, rõõmu, head energiat! Show "Seebimullide kuningriik" lühitutvustus: publiku poolt armastatud Mullidemaa ootab külla! Teid ootab ees humoorikas ja muinasjutuline seiklus!

Seebimullide riigi muusikas võistlevad Mullide kuningriigi kaks suurt heliloojat: mullimuusika magister Puhur ja seebimuusika teaduste akadeemik Veidrik (B.Barski). Magister teeb tempe ja ajab naerma, kuid ...... mitte üks, vaid 5 magistrit! Kogenud tembutaja loob võidu nimel oma koopiad! Akadeemik Veidrik ja tema meeskond Mull-Mull koolist panevad publiku imestama seebimullide puhumisega erinevatest muusikariistadest. Midagi selletaolist pole te varem näinud!
Kelle meeskond osutub tugevamaks? Kes võidab? Keda tunnustatakse Seebimullide kuningriigi parimaks heliloojaks? Kellele langeb au mängida kõige võluvamat meloodiat? Saate näha, kuidas 1-miljoniline seebimullide orkester mängib oma meistriteost!

Unikaalsed efektid, hiidseebimullid, imelised trikid, võluvad üllatused! Kõik see ja palju muud huvitavat ootab teid kogupere etenduses-muusikalis "Seebimullide kuningriik"!

Kogu lavastuse väitel kõlav võluv muusika, mis koosneb maailmaklassika säravamatest pärlidest kaasaegses arranžeeringus, ei jäta kedagi ükskõikseks!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Seebimullide kuningriik / Королевство Мыльных Пузырей / Korolevstvo Mõlnõh Puzõrej K 21.12.2016 18:00 Tondiraba jäähall, Tallinn 15.00 - 39.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Perioodil 02.06-30.11.2016(k.a.) kõikidele piletitele kehtib 30% soodustust!
(hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Soodustus ei laiene kingitusele

Istekoht parteris 28 € - 36 € (vastavalt asukohale)
Istekoht 1. korrusel 15 € - 36 € (vastavalt asukohale)

Lastele vanuses kuni 4 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles


Lisainfo:
Vanusepiirang 1+
Ürituse algus 18:00. Hilinejaid saali ei lubata!
Kestus 1 h
Parter on tõusuta
Piletid müügil ka toimumise päeval kohapeal.
Foto- ja videokaamera - ei ole lubatud.


Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.

Toimumiskoht
Varraku 14 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
VK Kinnisvara OÜ
Rävala pst. 8 Tallinn Harjumaa
+372 5522919
jurikuz7@gmail.com