Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Show ''Maailma 12 muusikali'' / Шоу ''12 Мировых мюзиклов'' / 12 musicals

K 8.11.2017 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
19.00 - 59.00
8. novembril Tartu Vanemuise Kontserdimajas vene muusikalide tähed säravas ja hoogsas show’s "Maailma 12 muusikali".

See on fantastiline etendus täis suurepäraseid vokaalpartiisid ja muusikaližanri klassikasse kuuluvat muusikat, paljusid luksuslikke kostüüme, kõrgtasemel koreograafiat ja tsirkusetrikke.

Selle särava vaatemängu loomiseks on kasutatud uusimaid lavastustehnoloogiaid, kõige kaasaegsemaid uuendusi lavakujunduse, valgustuse ja heli valdkonnas.

Laval avanevad teile maailma 12 populaarseima muusikali kõige säravamad leheküljed. Näete parimaid numbreid muusikalidest: «Phantom Of The Opera», «Notre Dame De Paris», «Jesus Christ Superstar», «Cats», «Metro», «Chicago», «Romeo And Juliette», «Fiddler On The Roof», «Whistle Down The Wind», «1000 And 1 Night» ja samuti fragmente muusikalidest «Bombay Dreams» ja «Mozart. L'opera Rock».

„Maaima 12 muusikali“ trupi aluse moodustavad lauljad, keda loetakse muusikalitähtedeks ja kes on hästi tuntud tänu osalusele kõige populaarsemates, säravamates ja  kõmulisemates muusikaetendustes: Anastassija Gontšar, Maria Šorstova, Andrei Beljavsky, Vladimir Dõbsky, Aleksei Losihhin, Anna Verškova, Ruslan Ivanov, Teona Dolnikova, samuti balletiartistid, kes on kaasa teinud neis samades muusikalides.

Kokku osaleb lavastuses enam kui 25 vene muusikalitähte.

Kontserdil kuulete esinemas ka viiulivirtuoos Vladimir Vett’i.

See on Eesti elanike ainus võimalus näha etendust, mis hõlmab endas nii Venemaal kui ka välismaal edukalt etenduvate muusikalide varamut.

8. novembril Tartu Vanemuise Kontserdimajas taaselustab show  „Maailma 12 muusikali“ Broadway, West Endi ja Montmartre’i kordumatu atmosfääri.

Etendus kestab 3 tundi!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Show ''Maailma 12 muusikali'' / Шоу ''12 Мировых мюзиклов'' / 12 musicals K 8.11.2017 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 19.00 - 59.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Hinnad alates 19€ kuni 59€ (sõltuvalt istekohast)

Lastele vanuses kuni 5 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Sissepääs alates 18:00
Kestus 3h (ühe vaheajaga)

Sündmuse korraldaja
Stars Show OÜ
Narva mnt 5 Tallinn Harjumaa
retrosupershow@gmail.com