Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Vene Teatri muusikaõhtud /Mirjam Mesaki ja Kristiina Rokashevichi stiilne kava / Музыкальные вечера Русского театра

K 20.12.2017 19:00
Vene Teater, Tallinn
7.70 - 11.00
VENE TEATRI MUUSIKAÕHTUD

Mirjam Mesaki ja Kristiina Rokashevichi stiilne kava

Sopran Mirjam Mesaki ja pianist Kristiina Rokashevichi loominguline koostöö sai alguse 2013. aastal, kui mõlemad õppisid Londonis Guildhall School of Music & Drama's. Neid ühendas soov töötada eesti klassikalise repertuaariga, kuna Suurbritannias pole just palju võimalusi kuulata ja vääriliselt hinnata eesti heliloojate teoseid.
Muusikute repertuaaris on Eduard Tubina, Mart Saare, Arvo Pärdi, Ester Mägi teosed, aga ka välismaiste heliloojate armastatud ooperiaariad ja vokaalteosed. Duo Mesak - Rokashevich on korduvalt esinenud Londoni Balti Muusika Festivalil, Londoni Eesti Kultuurikeskuse korraldatud kontsertidel ning St Bartholmew the Great ja Westminster Cathedral Hall'i kontserdisaalides.
Juunis 2017 esitasid noored muusikud eesti ja norra heliloojate teoseid esinduslikus LSO St Luke'i kontserdisaalis London Symphony Orchestra saatel.
Ajakiri The Art Desk on duot kõrgelt hinnanud, rõhutades selle „laitmatut musikaalsust“ ja nimetades nende kava „stiilseks“.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Vene Teatri muusikaõhtud /Mirjam Mesaki ja Kristiina Rokashevichi stiilne kava / Музыкальные вечера Русского театра K 20.12.2017 19:00 Vene Teater, Tallinn 7.70 - 11.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Toimumiskoht
Vabaduse Väljak 5 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Vene Teater SA
Vabaduse väljak 5 Harjumaa
+372 5272002
rita@veneteater.ee