Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

AIDA 9. SÜNNIPÄEV: Untsakad

R 24.3.2017 21:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
9.00
Kevade hakul tähistame Viljandi pärimusmuusika aida üheksandat sünnipäeva. Sel korral on põhjust välja otsida natuke pidulikum kleit ning läikivamad kingad, kuna lauale saab pandud valge lina ning toimub suur PIKA LAUA PIDU. Kes meist ei meenutaks hea sõnaga mõnd seda tüüpi mõnusat istumist, kuid praeguse elutempo juures kipuvad need kombed ning laua ääres lauldavad laulud meelest minema, selle pärast soovime ühiselt neid taasavastada. Kutsume kohale peo eestvedajaid eri paikadest, kes lava pealt õpetussõnu jagavad nii toostide ütlemise kui tülide lahendamise kohta.

Et keha ainult istumisest kangeks ei jääks, tantsutab külalisi sel aastal 25ndat juubelit pidav ansambel UNTSAKAD. Loomulikult toimub maja peal veel palju muudki etteaimamatut ning milline aida sünnipäev mööduks ilma tordita? Seega ootame teid palavalt toredat peoõhtut pidama!

Alates 2008. aasta kevadest tegutseb Viljandi lossimägedes Eesti Pärimusmuusika Keskus, mis on üleriigiliselt tegutsev valitsusväline pärimusmuusikaalast huviharidust toetav ja korraldav ning pärimusmuusika elavat esitust levitav avatud ning uuendusmeelne organisatsioon. MTÜ igapäevane elu toimub Pärimusmuusika aidas, kus toimub ka aastaringne kontserttegevus. www.folk.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
AIDA 9. SÜNNIPÄEV: Untsakad R 24.3.2017 21:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 9.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee