Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kraftwerk 3D

L 17.2.2018 19:00
Saku Suurhall
Kraftwerk annab veebruaris Tallinnas võimsa 3D kontserdi

17. veebruaril astub Saku Suurhallis üles elektroonilise popmuusika fenomen Kraftwerk. Piletid Kraftwerk 3D kontserdile on nüüd müügil Piletilevis hinnaga alates €39.

Video: https://youtu.be/a3TizRqvdsk

Kraftwerk esindab elektroonilise muusika absoluutset maailma tippklassi. Bänd on tegutsenud alates aastast 1969 ning neid peetakse elektroonilise popmuusika žanri pioneeriks. Juba veebruaris jõuab Kraftwerk Tallinnasse ning annab vaatemängulise 3D kontserdi Saku Suurhallis.

Bändi tegevusele panid alguse kaks toonast klassikalise muusika õpilast – Florian Schneider ja Ralf Hütter. Esimesed kaks albumit, Kraftwerk (1970) ja Kraftwerk 2 (1972) koosnevad peamiselt muusikalistest improvisatsioonidest klassikaliste pillidega (kitarr, bass, trummid, orel, viiul). Kolmas album Ralf und Florian (1973) on kõlapildilt sarnasem tänaseks klassikaliseks saanud Kraftwerki saundile. Rahvusvahelise läbimurde tõi aga bändi neljas kauamängiv Autobahn (1974). Duo investeeris rohkem nii uude stuudiotehnikasse kui ka albumi esitlustuuri. Plaat kõlab elektroonilisemalt kui bändi varasem looming ning oma uudse lähenemisega võitis Kraftwerk juurde palju toetajaid ja fänne.

Video: https://youtu.be/-Z_sqOrEBcM

Tänaseks päevaks on bänd andnud välja kümme albumit, võitnud mitmeid mainekaid muusikaauhindu, sealhulgas ka kaks Grammyt. Kraftwerki live-kontserdid on tõeliselt muljetavaldavad vaatemängud, kus avaldub inimese ja roboti sünergia ning pööratakse tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Visuaalsed 3D efektid (mille tarbeks jagatakse publikule kohapeal tasuta 3D prillid) täiustavad elektroonilise muusika poolt saadetud rännakut ideaalselt.

Kraftwerk 3D kontsert toimub Tallinnas, Saku Suurhallis 17. veebruaril. Piletid vaatemängulisele show’le on nüüd müügil Piletilevis hinnaga alates €39.

Vaata ja kuula:
Kraftwerk – The Robots https://www.youtube.com/watch?v=VXa9tXcMhXQ
Kraftwerk – Das Model https://www.youtube.com/watch?v=OQIYEPe6DWY
Kraftwerk – The Man Machine (live) https://www.youtube.com/watch?v=Mkd7LbQnfIQ
Kraftwerk – Radioactivity (live) https://www.youtube.com/watch?v=IWsQgmq-fNs
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kraftwerk 3D L 17.2.2018 19:00 Saku Suurhall 39.00 - 99.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

• SEISUKOHT 39 €, edasi 45 €
• Istekoht I tasand 49 € - 59 € (vastavalt asukohale)
• Restoranipilet 99 €
• Ratastoolikoht 39 €

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.


Vanusepiirangut ei ole.
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet ka sülelapsel.
Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-20:30
Uksed avatakse kell 18:00 algus kell 19:00
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
L Tips Agency SIA
Juras iela 13-6 Carnikava LV2163 Läti
+371 29137738
info@ltips.lv