Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

SCOOTER

K 23.8.2017 18:00
Tallinna Lauluväljak
Maailma tantsumuusika lipulaev Scooter annab järgmisel suvel suurkontserdi Tallinna Lauluväljakul

25. juubelit tähistav saksa tehno- ja tantsumuusika suurnimi Scooter annab pürotehnika ja eriefektidega vürtsitatud täispika soolokontserdi 23. augustil Tallinna Lauluväljakul.

Päev enne megafestivali "We Love the 90-s" vallutab Scooter Tallinna Lauluväljaku ja esimesed 500 piletit on alates tänasest müügis ülisoodsa hinnaga 19 eurot kõigis piletilevi müügipunktides.

Scooter sai äsja valmis juubelituuriks tehtud video: https://www.youtube.com/watch?v=49Lyypy5r3U

Scooter toob lisaks suurele pürotehnikapargile kaasa ka võimsad LED-ekraanid ning ligi 100 tonni lava-, heli- ja valguspargi varustust.

Wild & Wicked maailmatuur alustab oma ringkäiku kodusel Saksamaal ning liigub siis kahe aasta jooksul ümber planeedi Maa.

Muuhulgas võib Scooterit pidada väga eriliseks ainuüksi seepärast, et nad on erinevate tantsumuusika stiilidega olnud alati müügitabelite tipus. Scooter on teinud muusikat hardcore-ist, hardstyle-, jumpstyle-, hands up-, electro- ja trance-ini välja.

Tehno- ja tantsumuusika legend on enim tuntud oma suurhittide "Fire", "How Much is the Fish", "Maria", "4 am" ja "Hyper, Hyper" järgi. Scooteri kontserdid on Eestis alati väga menukad olnud. Kaks aastat tagasi tõi artist Tartu Laululavale pea kümmnetuhandepealise publiku ning eelmisel aastal samaarvulise publiku Tallinna Lauluväljakule megafestivali "We Love The 90s 2016" ühena peaesinejaist.

Scooteri lauluväljaku kontserdile on lisaks tavapiletitele saada ka fännitsooni ja VIP-pileteid ning neile kehtiv soodushind kehtib kuni 14.02.2017!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
SCOOTER K 23.8.2017 18:00 Tallinna Lauluväljak
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.00 € iga pileti kohta

Tavapilet 19 €, edasi 29 € ja 39 €
Kiirematele soodsam hind, kallima hinnaga ei kaasne lisaväärtusi
Fännipilet 49 €
VIP pilet 89 € 
(istekoht poodiumil laulukaare all, parkimist tiigi väravast, eraldi baar ja WC)

NB!  Hinnad tõusevad!

Uksed kell 18:00
Lastele kuni 7 eluaastat (kaasaarvatud) on sissepääs tasuta.

Toimumiskoht
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Eesti