Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Festival Darkland Fire VII

R 9.12.2016 21:00 - P 11.12.2016 23:59
3.00 - 26.00
9.12 - 11.12.2016 ╪ Festival Darkland FIRE VII ╪

Tule ja koge teistmoodi jõule omanäolisel butiikfestivalil!

Juba seitsmendat talve pakub rahvusvaheline muusikafestival Darkland Fire võimaluse detsembris nautida põnevat ja omanäolist muusikat.

Olles ainulaadne kogu lähipiirkonnas, pakub rahvusvaheline muusikafestival Darkland Fire erakordse võimaluse avastada elektro-akustilise süvafolgi, gooti- ja industriaalrocki ja industriaalse alatooniga elektroonilise seisundimuusika erinevaid varjundeid, põnevaid sümbioose ja lummavaid helimaastikke oma žanrite silmapaistvamatelt esindajatelt. Festival on ka platvormiks uute rahvusvaheliste muusikaprojektide sünniks ja uute muusikaliste ideede tekkeks.

DARKLAND FIRE on inspireerivat ja mitmekesist muusikat keskseks pidav rahalist tulu mitte taotlev festival, mis on organiseeritud fännide entusiasmist, muusikute loomingulisel toel ning tõeliselt muusika omanäolisust ja erilisust armastava publiku rõõmuks – mis kõik kokku moodustavad selle festivali eriliselt mõnusa ja intiimse õhkkonna. Darkland Fire on festival, kuhu on oodatud sügavat elamust saama lihtsalt avatud meele ja südamega muusikahuvilised inimesed. Elitaarsust ja haipi me ei paku, küll aga küllaga avastamisrõõmu ja elamusi tasemel ja põnevast hästi valitud muusikast parimas võimalikus esituses. Haruldane võimalus näha kuidas sünnivad uued lähenemised ja sünnergia.

Rohkem ja värskemat infot leiad festivali facebooki lehelt  https://www.facebook.com/events/1491949117778679
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Festivali sündmused