Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ANATHEMA

R 10.11.2017 21:00
Rock Cafe, Tallinn
29.00
Ole valmis! Anathema ja Alcest tulevad juba sel sügisel üheskoos Eestit raputama.

Anathema ja Alcest on kaks suurt nime, mis on igale raskema muusika austajale juba ammu tuttavad. Need kaks punti astuvad juba 11. novembril Rock Cafe lavale - ikka selleks, et oma austajatele üks meeldejääv ning korralikult raputav elamus anda.

Kunagine doom metali teerajaja ja tänaseks päevaks meloodilisema progressiivse rokini jõudnud Anathema väisab Eestit oma uue albumi “The Optimist” tuuri raames. Üheksakümnendate alguses tegevust alustanud bänd on siiani jõudnud välja anda kümme stuudioalbumit - “The Optimist” on järjekorras juba üheteistkümnes.

Inglismaa juurtega Anathema toob iga albumiga oma kuulajateni midagi vahetut ning ootamatut - täpselt sama kehtib ka värske albumi puhul. “Me oleme muusikat kirjutades eranditult alati enda vastu ausaks jäänud,” tunnistab Anathema vokalist Vincent Cavanagh. “Selles protsessis on kõige olulisemateks küsimusteks, kas loomingul on mingi tähendus? Kas see liigutab sind? Kui nendele küsimustele saab jaatavalt vastata, siis tuleb materjaliga edasi töötada,” lisab mees.

Anathemaga koos astub 11. novembril Rock Cafe lavale ka blackgaze’i pioneer Alcest Prantsusmaalt.

2000. aastal alguse saanud bänd on välja andnud viis stuudioalbumit. Nendest värskeim, “Kodama”, ilmus alles eelmise aasta septembris ning on juba väga paljude fännide südamesse veelgi sügavama jälje jätnud.

Anathema kitarristi ning ühe looja Daniel Cavanagh' sõnul on neil siiras rõõm, et saavad selle tuuri just koos Alcestiga teha. “Anathema ja Alcest kohtusid esimest korda 2013. aastal USAs. Alcest on tuntud oma imeliste meloodiate ning unikaalsuse poolest - meil on siiralt hea meel, et saame nüüd jälle nendega lava jagada.”

Piletimüük metal-gigantide ühisele kontserdile stardib esmaspäeval, 3. aprillil, kell 10.00 kõigis Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades.

NB! 100 esimest piletit lähevad müüki soodushinnaga 24 eurot!
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ANATHEMA R 10.11.2017 21:00 Rock Cafe, Tallinn 29.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet alates 24€ (Kiirematele soodsam!)
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

Hind alates 1.11.17 32€


Vanusepiirang 18+

Sissepääs alates 21:00
Pildistamine/filmimine pole lubatud

Toimumiskoht
Tartu mnt 80D Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
RCM Invest OÜ
Tartu mnt 80d Tallinn 10112 Harjumaa
+372 6000712
info@rockcafe.ee