Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Iron Maiden - Legacy Of The Beast Tour

L 26.5.2018 18:00
Saku Suurhall
Osta pilet
Piletite müük algab 20.11.2017 10:00
IRON MAIDEN ALUSTAB UUT MAAILMATURNEED TALLINNAST

18 aastat ootamist on läbi! Laupäeval, 26. mail, esineb Tallinnas Saku Suurhallis uue maailmaturnee avakontserdiga metal-muusika legend IRON MAIDEN. Erikülalisena astub laval üles maailma üks rajumaid metalcore bände Killswitch Engage.
Viimati külastas Iron Maiden eesotsas laulja Bruce Dickinsoniga Eestit aastal 2000, mil esineti Tallinnas Lauluväljakul. Meie käest on väga palju küsitud millal ometi tuleb Iron Maiden taas Eestisse. Eelmise maailmatuuri “The Book Of Souls” raames jõudis Briti metal-muusika lipulaev oma kontserdiga Leetu ning showd käis vaatamas-kuulamas arvestatav hulk raskemuusika fänne ka Eestist. Nüüd naaseb Iron Maiden taaskord maarjamaale. Show leiab aset Maideni uue turnee “The Legacy of The Beast” raames, mis saab algust just Tallinnast.Bändi mänedžeri Rod Smallwood sõnul sai “The Legacy Of The Beast” maailmaturnee idee innustust Iron Maideni samanimelisest mobiilimängust ja koomiksiraamatust. Seega uue show lavakujundus sisaldab mitut erinevat kuid omavahel seotud “maailma”. Lugude valikus on põhirõhk 80ndate materjalile, kuid fänne ootavad ka mitmed üllatused hiljutisemate albumite palade näol. “Nagu meie fännid teavad, pärast Bruce'i ja Adriani taasliitumist bändiga millenniumi alguses oleme järginud kindlat rütmi tuuride osas, vaheldamas uute albumite turneesid “Ajalugu/Hitid” tüüpi tuuridega. Naudime selliselt töötamist mitmel põhjusel, sealhulgas sellepärast, et see annab bändile võimaluse mängida nii uut materjali kui ka vanu lemmikuid, mida fännid tahavad kuulda. See hoiab meie esinemised värskena mitte vaid meie fännidele vaid ka bändile endale", seletas Smallwood. “Seekord eelseisva “Ajalugu/Hitid" tüüpi tuuri osas otsustasime põhineda selle temaatika osas just “Legacy Of The Beast” nime ümber, mis sobib meie eesmärkide osas täiuslikult, andes piisava ulatuse olla loov ja samas tunda rõõmu kõigest sellest, eriti koos Eddie'ga! Ma ei tahaks väga palju hetkel välja öelda aga oleme töötamas väga mitmete lavaproduktsioonide osas, järgides Maideni traditsioone ning lootes anda fännidele suurepärase kogemuse, kui nad tulevad seda äärmiselt erilist showd vaatama”, lisas ta.70ndate keskel tegutsemist alustanud bänd on välja andnud 16 stuudioalbumit - ansambli plaatide müüginumber läheneb tänapäeval juba 100 miljoni eksemplarini. Iron Maiden on jõudnud oma karjääri jooksul esineda 63 riigis. Tallinnasse jõuab raskemuusika suurnimi 26. mail koosseisus Bruce Dickinson (vokaal), Dave Murray (kitarr), Janick Gers (kitarr), Adrian Smith (kitarr), Steve Harris (basskitarr) ja Nicko McBrain (trummid).

Tallinna kontserdi erikülaliseks on Ameerika ansambel Killswitch Engage.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Iron Maiden - Legacy Of The Beast Tour L 26.5.2018 18:00 Saku Suurhall
Osta pilet
Piletite müük algab 20.11.2017 10:00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

PILETID TULEVAD VABAMÜÜKI 24. NOVEMBRIL KELL 10:00
Live Nationi kontsertklubi (www.fbi.ee) liikmetele eelimüük algab 22. novembril kell 9:00

Iron Maideni fännklubi eelismüük algab 20. novembril kell 10:00
 

PILETIHINNAD:
• Seisukoht 49 €
• Istekoht I tasand 49 € - 69 € (vastavalt asukohale)
• Restoranipilet 119 €
• Ratastoolikoht 49 €

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste piletite hinnad sisaldavad lisatasu 0.90€/ pilet. (Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parendamiseks.)

Vanusepiirangut ei ole.
NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel

Piletid müügil toimumise päeval kohapeal kell 18:00-21:00

AJAKAVA:
18:00 uksed  
19:30 kontsertprogrammi algus
ürituse täpsem ajakava avaldatakse hiljem

Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud


LISAINFO:
Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).

Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 

Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee