Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ADNAN JOUBRAN (Prantsusmaa-Palestiina) / Jazzkaar 2017

L 29.4.2017 16:00
Vaba Lava
10.00 - 15.00
Jazzkaar 2017
ADNAN JOUBRAN (Prantsusmaa-Palestiina)
Laupäev, 29. aprill 2017 kell 16.00 Vaba Lava


Adnan Joubran Quintet pakub stiile ühendavat ja vaimu ülendavat muusikat, mida kannab maailma austav ja armastav vabalt lendlev hing. Ansambli liider; oudivirtuoos Adnan Joubran on mänginud vaimustunud publikule nii legendaarses Pariisi Olympia Music-hallis kui New Yorgi Carnegie Hallis, oma kvintetiga võitis ta 2016. aasta oktoobris Santiago de Compostelas Hispaanias Womexi nõudliku kuulajaskonna südamed.   

Helilooja ja oudimängija on pärit muusikakesksest perest – tema isa on hinnatud pillimeister ja nii ema kui õed on andekad lauljad. 18-aastaselt moodustas ta koos oma vendadega maailma esimese oudi-trio Le Trio Joubran, millega nad jõudsid peagi esinema paljudele tunnustatud festivalidele ja kontserdilavadele, nagu näiteks Radio City Hall New Yorgis, Salle Pleyel ja de Champs Elysees teatrisaal Pariisis. Trio on võitnud mitmeid auhindu, samuti on loonud muusikat auhinnatud ja isegi Oscarile nomineeritud dokumentaal- ja mängufilmidele, nagu „Adieu Gary“ (režissöör Nassim Amaouche), mis võitis 2011. aastal Dubai Rahvusvahelisel Filmifestivalil (DIFF) parima filmimuusika auhinna ning sai Cannes’i filmifestivalil grand prix, „The Last Friday“ (režissöör Yahya al Abdallah), mis võitis 2012. aasta DIFF’l parima filmimuusika auhinna. Film nimega „Five Broken Cameras“ (2013) oli nomineeritud ka Oscarile. Trio on võidutsenud ka prantsuse maailmamuusika edetabelites ning teinud koostööd ka paljude kuulsate artistidega nagu Mahmoud Darwish, Chkrr ja Dhafer Youssef. Adnan Joubran ise on olnud ka külalisesineja Ibrahim Maaloufile ja Rodrigo y Gabrielale. 

Tiivustatuna eelnevatest rikkalikest kogemustest salvestas Adnan 2014. aastal oma debüütalbumi “Borders Behind”. Plaat on kaheaastase töö vili, kus helilooja seob traditsioonilised idapärased helid jazzi, flamenko ja klassikalise muusika joontega.

Täname: Prantsuse Instituut

Koosseis:
Adnan Joubran – oud
Prabhu Edouard – tablad
Valentin Mussou – tšello
Habib Meftahboushehri – löökriistad
Sylvain Barou – flööt


Koduleht: https://adnanjoubran.com/
Facebook: https://www.facebook.com/adnan.joubran/?fref=ts
Spotify: https://open.spotify.com/artist/4KFaYjtHWI85JjkeHWyaih

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ADNAN JOUBRAN (Prantsusmaa-Palestiina) / Jazzkaar 2017 L 29.4.2017 16:00 Vaba Lava 10.00 - 15.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täishind 15.-, soodushind 10.-* 
Alates 1.04 täishind 20.-, soodushind 15.-*


*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Adnan Joubran Quintet kontserdi piletiga tasuta sissepääs 29.04 kell 17.30 Silent Blast Quintet kontserdile Punases Majas vabade seisukohtade olemasolul. 

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee