Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ALICE FRANCIS (Saksamaa) / Jazzkaar 2017

L 29.4.2017 20:30
Punane Maja
15.00
Jazzkaar 2017
ALICE FRANCIS (Saksamaa)
Laupäev, 29. aprill 2017 kell 20.30 Punane Maja


Kölnis resideeruv rumeenia päritolu lauljanna Alice Francis on kindlasti üks tulisemaid uustulnukaid moodsa elektro-svingi skeenes. Oma energiliste muusikaliste etteastetega, mille panevad särama retrolikud kostüümid ning pungid lavakaaslased, astub ta kindlasti kaasaegse svingi stiiliuuendajate esirinnas. Tekno- ja hausipõhise elektro-svingi koolkonnast eraldiseisvana eelistab ta oma lähenemist nimetada neo-charleston’iks.

Alice alustas eksperimenteerimist elektrooniliste ja veidrate hiphop-biitidega koostöös Johann Niegel’iga (Niegel Bros). Duoga liitus produtsent Goldielocks ja tulevik moodsa rütmimaailma sidumisele kuldaja-jazzitoonidega oligi sillutatud. Lauljanna eeskujudeks on eelkõige Josephine Baker, aga ka Billie Holiday ja Ella Fitzgerald ning üldisemalt eelmise sajandi 20ndate eneseteadlikud ja tugevad naised. Kui 20ndaid on enamasti kujutatud romantiseeritult kuldse ajastuna, siis selle varjuküljeks oli paljude ühiskonnagruppide vaesus ja mahajäetus. Sarnaselt praegusega oli ka sel ajal õhus optimismi ja ootuseid raskuste lahenemisele. Praeguse ajal on paljudest eluvaldkondadest ja kultuurinähtustest kaduma läinud emotsionaalsus ja individuaalsus. Alice usub, et romantika ja hõrkmagus nostalgia võimaldab kuulajatel taasavastada soojad aegadetagused tunded.

Pärast kolmeaastast turneed mööda Euroopat, Kanadat ja Venemaad, jagas miss Francise trio lava Alicia Keys’i, Erykah Badu ja Public Enemy’ga. Koos produtsent Goldielocks’i ja “ühe-mehe-koori” Sir Chul-Min Yoo’ga salvestas ta kolme kuu jooksul albumi legendaarses Sterling-stuudios New Yorgis. 2017. aasta kevadel ilmub Alice Francis’e debüütalbum „Electric Shock“, mis tõotab moodsa pop-produktsiooniga kaetud särtsakaid ja kaasakiskuvaid svingirütme.

Koosseis:
Alice Fancis – vokaal
Mr. Goldielocks – sämpler
Sir Chul-Min Yoo – taustavokaal


Koduleht: http://alicefrancis.com
Facebook: https://www.facebook.com/alicefrancismusic
Instagram: https://www.instagram.com/alicefrancisofficial

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ALICE FRANCIS (Saksamaa) / Jazzkaar 2017 L 29.4.2017 20:30 Punane Maja 15.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Pilet 15.-
Alates 1.04 pilet 18.-


Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Alice Francis kontserdile pääseb vabade seisukohtade olemasolul Tigran Hamasyan kontserdi piletiga.

Toimumiskoht
Telliskivi 60a Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee