Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

EMTA BIG BAND, dirigent JERE LAUKKANEN (Soome) "Afro Cuba Sounds" / Jõulujazz 2017

R 1.12.2017 21:00
Teater NO99 Jazzklubi
10.00 - 12.00
Jõulujazz 2017
EMTA BIG BAND, dirigent JERE LAUKKANEN (Soome)
"Afro Cuba Sounds"
Reede, 1. detsember 2017 kell 21.00 Teater NO99 jazziklubi


Selle aasta koostööprojekt EMTA Big Bandiga toob Eestisse tunnustatud soome helilooja, arranžeerija, dirigendi ja muusikapedagoogi Jere Laukkaneni. Tema muusika on kõlanud paljude orkestrite ja ansamblite repertuaaris ning ka kõigis soome telekanalites. Jere on dirigeerinud orkestreid nagu rahvusvaheline Afro-Cuban Jazz Orchestra, EBU Jazz Orchestra, UMO Jazz Orchestra (Soome), Berklee Jazz Composers Big Band (USA), Big Band Conservatori del Liceu (Hispaania) ja Estonian Dream Big Band.

Jere Laukkanen on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia jazziosakonna ja tegutseb samas aktiivselt lektorina, õpetades kompositsiooni, muusikateooriat ja produktsiooni. Teda peetakse üheks parimaks Afro-Cuba muusika asjatundjaks. Ka Tallinnasse toob ta Afro-Cuban Jazz Orchestra võimsad kõlad ning haaravas kavas saab kuulda helilooja värvikaid seadeid.

EMTA Big Band on järjepidevalt tegutsenud aastast 2008. Algusest peale on orkestri eestvedajaks jazzmuusika õppejõud Teet Raik. Erinevate projektide raames on EMTA bigbändi juhatanud mitmed rahvusvaheliselt tuntud muusikud ja bigbändi dirigendid, teiste seas Jens Christian "Chappe" Jensen Taanist ja Nick Smart Suurbritanniast. Jere Laukkanen on EMTA Big Bandi ees teist korda, viimati oli neil ühine kontsert oktoobris 2008.

Koostöös EMTA ja Eesti Jazzliiduga.

Koosseis:
EMTA Big Band
Jere Laukkanen – dirigent

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
EMTA BIG BAND, dirigent JERE LAUKKANEN (Soome) "Afro Cuba Sounds" / Jõulujazz 2017 R 1.12.2017 21:00 Teater NO99 Jazzklubi 10.00 - 12.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 12.-, sooduspilet 10.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Sakala 3 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee