Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

HERNAN ROMERO, KESTUTIS VAIGINIS, CARMEN ESTEVEZ (USA-Leedu-Hispaania) / Jõulujazz 2017

K 13.12.2017 19:00
Kumu Auditoorium
10.00 - 15.00
Jõulujazz 2017
HERNAN ROMERO, KESTUTIS VAIGINIS, CARMEN ESTEVES
(USA-Leedu-Hispaania)
Kolmapäev, 13. detsember 2017 kell 19.00 Kumu auditoorium


Argentiina juurtega Ameerikas resideeruva kitarristi, helilooja ja laulja Hernan Romero muusika ühendab stiile flamenkost jazzini ja klassikast Vahemere maade muusikani. 2008. aastal pälvis kitarrist Grammy auhinna kategoorias parim Latin pop album plaadiga „Tres Caras de Una Moneda“ ja samas kategoorias nomineeriti ta Grammyle 2013. aastal.

Rännuteed Argentiina pampadest Andaluusia randade ja Ameerika suurlinnade meluni – kõik see on mõjutanud kitarristi muusikalist maailma. Ta on põhjalikult tutvunud oma lemmikute, argentiina heliloojate Astor Pizzolla  ja Alberto Ginastera kütkestava muusikaga, samuti hispaania kitarrilegendi Andrés Segovia loominguga. Romero on pikalt töötanud koos Al DiMeolaga, kellega ta on musitseerinud 15 albumil. Veel on kitarrist musitseerinud ja salvestanud koos John McLaughlini, Paco De Lucia, Alicia Keys’i ja paljude teiste tippudega.

Hernan Romero alustas kitarrimänguga nelja aastaselt pereansamblis. Ta ema oli rahvusvaheliselt tuntud lauljatar Estera Raval. Kui pere suundus Andaluusiasse Cadizi, tutvus ta põhjalikult flamenko traditsioonidega, õppides seda kunsti legendaarse Andres Segovia's jüngri Roberto Lara juures. Flamenko ongi Romero stiili vundament, samuti Ladina-Ameerika muusika, milles teda veetles rütmiküllus ja romantika.

Oma USA ansambliga lõpetas Hernan Romero just turnee Lõuna-Ameerikas, esineti Brasiilias, Argentiinas, Uruguais ja Peruus. Oma Euroopa trioga on ta kontserte andnud viis aastat, kuid saksofonist Kestutis Vaiginisega sai ta tuttavaks juba 2001. aastal festivalil Kaunas Jazz. Leedu armastatud saksofonist ja helilooja Kestutis Vaiginis on sündinud Vilniuses, õppinud Hollandis ja USA-s. Ta on saanud häid kogemusi mängides koos tippmuusikutega nagu Barbara Dennerlein, Daniel Messina, Ed Howard jt. Laulja ja löökpillimängija Carmen Esteves on sündinud Hispaanias ja on koostööd teinud Hernan Romero ansambliga viimased viis aastat.

Koosseis:
Hernan Romero – kitarr, laul, cajon
Kestutis Vaiginis – saksofonid
Carmen Estevez – cajon, laul

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
HERNAN ROMERO, KESTUTIS VAIGINIS, CARMEN ESTEVEZ (USA-Leedu-Hispaania) / Jõulujazz 2017 K 13.12.2017 19:00 Kumu Auditoorium 10.00 - 15.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Pilet 15.-, sooduspilet 10.-*
Alates 1. novembrist pilet 18.-, sooduspilet 12.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Weizenbergi 34 / Valge 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee