Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

IYEOKA (Nigeeria-USA) / Jazzkaar 2017

R 28.4.2017 21:30
Vaba Lava
15.00 - 20.00
Jazzkaar 2017
IYEOKA (Nigeeria-USA)
Reede, 28. aprill 2017 kell 21.30 Vaba Lava


Nigeeria-Ameerika päritoluga Iyeoka Okoawo on mitmekülgne loojahing, kes on tuntud laulja, poeet ja ühiskonnaaktivisti. Jõulise artisti poeesia ja looming äratab ellu Nina Simone’i, Sade, Lauryn Hilli ja Amy Winehouse’i hingestatud olemuse. Tema muusikas kohtuvad souli, r’n’b, roki, hiphopi ja jazzi elemendid.

Iyeoka nimi tähistab emakeeles väljendit “soovin olla austatud”. Enda päritolu iidseid mõjutusi kanaldades on ta eesmärk olnud saavutada positiivset mõjujõudu läbi inspireerivate ja ravivate sõnumite. Hingepõhjas jutuvestja, on Iyeoka lootust täis luuletused tõeliseks kingituseks kuulajaile, puudutades teemasid nagu armastus, kultuur ja naiste valikud. “Minu eesmärk on lihtne – iga luuletusega tahan ma jõuda järgmisele valgustustasemele”. Musitseeriva tipp-poetessina on ta jõudnud selle ala kõrgliigasse.

Oma muusikateed alustas ta grupis The Rock by Funk Tribe, mis ühendas poeesiat jazzi, bluusi, funki ja gospeliga. 2004. aastal ilmus tema esimene sooloalbum “Black and Blues”, millele aastal 2008 järgnes luule-fusion plaat “Hum The Bass Line”. Koostöös produtsent David Frantziga muutis ta oma muusikalist suunda traditsionaalsemaks, saavutades popi ja tantsumuusikaelementidega elektroonilise soul’i vormi.

2011. aastal nomineeriti Iyeoka Independent Music Awards’ile looga "This Time Around" r’n’b kategoorias. Hetkel oma värskeimat albumit “Gold” tutvustades, on ta tuuritanud ka koos Femi Kuti, Soulive ja Zap Mama’ga, jaganud lava Chuck D ja Musiq Soul Child’iga, samuti on tema poeesia eraldiseisvana äratanud suurt tähelepanu.

Jazzkaarel tutvustab Iyeoka oma värskeimat Californias lindistatud albumit “Gold”, mille inspireerivate ja puudutavate palade seas leidub ka lugu “Akomen of Udomi”, mis on pühendatud vangistatud Nigeeria tüdrukutele. Album on eklektiline segu afrobiidist, popist, jazz-, rokk- ja tantsumuusikast, kust leiab ka töötluse loost “Sinnerman”, millega teeb muusik kummarduse Nina Simone’le.


Koduleht: https://iyeoka.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Ieyoka/?fref=ts
Spotify: https://open.spotify.com/artist/2gJiBZCUPgMDAqtqYtgJwA
Soundcloud: https://soundcloud.com/iyeoka

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
IYEOKA (Nigeeria-USA) / Jazzkaar 2017 R 28.4.2017 21:30 Vaba Lava 15.00 - 20.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täishind 20.-, soodushind 15.-* 
Alates 1.04 täishind 25.-, soodushind 20.-*


*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Iyeoka kontserdi piletiga tasuta sissepääs 28.04 kell 23.30 Kenton Slash Demon kontserdile Punases Majas vabade seisukohtade olemasolul. 

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee