Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

JAN GALEGA BRÖNNIMANN-MOUSSA CISSOKHO-OMRI HANSON (Šveits-Senegal-Iisrael) / Jazzkaar 2017

N 27.4.2017 19:00
Pärnu Kontserdimaja kammersaal
6.00 - 10.00
Jazzkaar 2017
JAN GALEGA BRÖNNIMANN-
MOUSSA CISSOKHO-OMRI HASON (Šveits-Senegal-Iisreal)
Neljapäev, 27. aprill 2017 kell 19.00 Pärnu Kontserdimaja kammersaal


Jan Galega Brönnimanni, Moussa Cissokho, ja Omri Hasoni multikultuurne muusika on kummardus lugudejutustamise kunstile, kus segunevad Aafrika ja Euroopa traditsioonilised ja modernsed kõlad. Trio esimene album “Al Nge Taa” kannab mandinkakeelset pealkirja ning tähendab tõlkes “Liigume!”. Leidlike meloodiate ja rütmiliinidega lood on sündinud kolme muusiku koostöös ning peegeldavad nende erinevat tausta. Kora ehk 22-keelelise Aafrika harfi sädelev kõla ning bassklarneti ja idamaiste löökpillide soe toon sobituvad trio muusikas suurepäraselt.

Kamerunist pärit Jan Galega Brönnimann on Šveitsi kohalikul muusikaskeenel olnud nähtav juba aastaid ning on hästi tuntud oma innovaatiliste ja tipptasemel projektidega. Ta on helilooja ja instrumentalistina teinud koostööd muusikutega nagu Nils Petter Molvaer, Sidsel Endresen, Pierre Favre, Saadet Türköz, Eddie Floyd, Round Table Knights, Baba Salah ja Kenny Werner.

Laulja, helilooja ja koramängija Moussa Cissokho on pärit Senegalist, kus ta juba varases eas õppis isa käe all pillimängu, osaledes temaga ka kohalike traditsiooniliste tseremooniate läbiviimisel. 13-aastaselt valiti ta mängima Senegali Rahvusballeti orkestrisse ja sellest ajast saadik on ta reisinud läbi Euroopa, Aasia, Ameerika ja Aafrika. Hetkel elab Cissokho Austrias ja teeb koostööd mitmete erinevate muusikutega Aafrikast ja Euroopast.

Omri Hason on sündinud ja üles kasvanud Iisraelis, kus ta alustas 10-aastaselt trummimänguga. Hasoni muusikakirg on mõjutatud tema päritolumaa multikultuursest keskkonnast, India rikkast rütmimaailmast ja aastate pikkustest õppingutest Iraani meistertrummari Djamchid Chemirani juures. Alates 1986. aastast elab Omri Hason Šveitsis õpetades seal muusikat ning esinedes erinevate jazzi ja maailmamuusika koosseisudega.

Koosseis:
Jan Galega Brönnimann – bassklarnet, sopransaksofon
Moussa Cissokho – kora, vokaal
Omri Hason – idamaised löökpillid, hang-trumm


Koduleht: http://jangalegabroennimann.ch/index.php/projects/116-moussa-cissokho-jan-galega-bro-nnimann-omri-hason

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
JAN GALEGA BRÖNNIMANN-MOUSSA CISSOKHO-OMRI HANSON (Šveits-Senegal-Iisrael) / Jazzkaar 2017 N 27.4.2017 19:00 Pärnu Kontserdimaja kammersaal 6.00 - 10.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täishind 10.-, soodushind 6.-* 
Alates 1.04 täishind 12.-, soodushind 8.-*


*Soodushind kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee