Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

JOCHEN RUECKERT QUARTET feat. MARK TURNER (Saksamaa-USA) / Jõulujazz 2017

P 10.12.2017 17:00
Kumu Auditoorium
Jõulujazz 2017
JOCHEN RUECKERT QUARTET feat. MARK TURNER (USA-Saksamaa)
Pühapäev, 10. detsember 2017 17.00 Kumu auditoorium


Kölnis sündinud trummar Jochen Rueckert alustas trummiõpinguid juba 6-aastaselt. Pärast Kölni Konservatooriumi lõpetamist siirdus ta New Yorki. Seal salvestas ta oma debüütalbumi “Introduction” aastal 1998. Nüüdseks on trummivirtuoos kaasa löönud juba 80 albumil ja tuuritanud üle maailma. Rueckerti elegantset trummimängu tuntakse lisaks oma ansamblile Kurt Rosenwinkeli kvartetist, Marc Coplandi triost, koostööst kitarristidega nagu Pat Metheny, John Abercrombie ja saksofonistidega Chris Potter, Mark Turner, Dave Liebman. Ta on mänginud ka rokkansamblites Bonny Lundy ja Seems So Bright, samuti on Ruecket proovinud kätt elektroonilise muusika vallas koos Markus Schimikleri ja Burnt Friendmaniga.

Sel aastal esitleb Jochen Rueckert Quartet Euroopas oma neljandat albumit "Charm Offensive", kus teeb kaasa ka üks oma generatsiooni tippsaksofoniste Mark Turner. Jõulujazzi kontserdil astub Rueckerti ja Turneri kõrval lavale kitarrivirtuoos Mike Moreno, kes on lava jaganud tippmuusikutega nagu Joshua Redman, Lizz Wright, Me'Shell N'Degeocello, Jason Moran, Robert Glasper, Ambrose Akinmusire. Kvarteti bassipõhja loob Joe Martin, kes on musitseerinud teiste hulgas Chris Potteri ja Mark Turneri kvartettides, samuti Kurt Rosenwinkeli ja Anat Coheniga. Neliku muusikaline keel on haarav, energiline ja moodne.

Koosseis:
Jochen Rueckert – trummid
Mark Turner – saksofonid
Mike Moreno – elektrikitarr
Joe Martin – basskitarr

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
JOCHEN RUECKERT QUARTET feat. MARK TURNER (Saksamaa-USA) / Jõulujazz 2017 P 10.12.2017 17:00 Kumu Auditoorium
Toimunud
Hinnainfo

Pilet 20.-, sooduspilet 15.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Weizenbergi 34 / Valge 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee