Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kontserdid NUKU muuseumis. Sänni Noormets

N 18.1.2018 18:00
NUKU muuseum, Nunne 4, Tallinn
Eelmüük on lõppenud
Kontserdid NUKU muuseumis – muusika nukkude keskel!

Muusika ja teater ning tänavamuusikud ja nukuteater on ajaloos ikka käsikäes käinud. Lisaks sellele, et muusika on teatri väljendusvahend, on heli- ja teatrikeelel rohkemgi kokkupuutepunkte: elutu nuku äratab näitleja ellu samamoodi nagu muusik äratab ellu noodipaberil kirjas oleva muusika.

„Ühel hetkel tundus meile, et pillikast liigutas. Selle peale oleks kogu muuseum justkui ärganud: seintele tekkisid imelised varjud ja nukud tõstsid riiulitel pead...”. See juhtus NUKU muuseumis, kui muusikud võtsid enne etendust pillid kastidest välja, et end lahti mängida. Pärast sellist hingematvalt kaunist hetke ei saanud enam teisiti, kui mängida veel. Nii sündisid kontserdid NUKU muuseumis – muusika nukkude keskel.

18. jaanuar kell 18 Sänni Noormets ja Ko

Sänni Noormets on Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias (2014) ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (2017) pärimusmuusikat õppinud viiuldaja, kes peab lugu traditsioonilisest pillimängust ja laulust. EMTAs omandas Sänni pärimusmuusika magistratuuris ka heliloomingulisi teadmisi Helena Tulvelt ja Tõnu Kõrvitsalt, on tegev muusik rahvusvahelises koosseisus Estbel ja õpetab viiulit Vanalinna Hariduskolleegiumis Tallinnas.

Sündmuse koduleht: http://www.nuku.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Kontserdid NUKU muuseumis. Sänni Noormets N 18.1.2018 18:00 NUKU muuseum, Nunne 4, Tallinn
Eelmüük on lõppenud
Hinnainfo

Pilet 12 €
Sooduspilet 9 € kehtib õpilastele, tudengitele, pensionäridele

Toimumiskoht
Lai tn 1 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Sihtasutus NUKU
Lai 1 Tallinn 10133 Harjumaa
6679555
nuku@nuku.ee