Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MANU DELAGO (Austria-UK) / Sügisjazz 2017

E 11.9.2017 19:00
Kumu Auditoorium
17.00 - 22.00
Sügisjazz 2017
MANU DELAGO (Austria-UK)
Esmaspäev, 11. september 2017 kell 19.00 Kumu auditoorium


Esmakordselt kohtus Eesti publik maailma kuulsaima hang-trummi mängija Manu Delagoga 2015. aasta Jõulujazzil, kus Austria multitalent võlus publikut oma värvikirevate helide ja erakordsete rütmidega esitledes heliplaati “Silver Kobalt”. Andeka muusiku ajagraafik on tihe – lisaks oma projektidele esineb ja salvestab ta Björki, The Cinematic Orchestra ja Anoushka Shankar'iga. Manu Delago on esinenud kuuel kontinendil ning üles astunud paljudel olulistel festivalidel üle maailma.

Sel sügisel tuuritab hangi-virtuoos, produtsent ja alati uuele avatud helilooja oma bändiga Manu Delago Handmade esitledes värsket albumit „Metromonk“. See on piirekompav, dünaamika ja meeleloludega delikaatselt mängiv muusika, kus Delago kasutab haruldast instrumenti mitmekülgselt pendeldades minimalistliku kõlapaleti, elektroonika ja akustiliste võimaluste vahel.

“Tahtsin luua värskeid elektroonilisi helimaastikke, mis on sündinud läbi live kontsertide kogemuse ja kannavad endas inimlikke tundeid,” selgitab Delago. Plaadil teevad külalistena kaasa Jõulujazzilgi esinenud laulja-pianist Douglas Dare (Erased Tapes), 2015. aastal Jõulujazzil Manu Delagoga esinenud Isa Kurz, Prantsusmaa trompetilegend Erik Truffaz (Blue Note) ja Pete Josef (2016 Gilles Peterson’i auhinna Worldwide Award nominent). Tallinna kontserdil lisab hang-trummile vokaalmaagiat lauljanna Isa Kurz.

Lapsena õppis Manu Delago klaveri- ja akordionimängu, oma esimese trummikomplekti sai ta juba 2-aastaselt. Aastal 2003 alustas ta hang-trummi mänguga avastades seeläbi eneses ka kire heliloomingu vastu. Artisti olulisteks mõjutajateks on olnud nii The Prodigy, Bon Iver, Michael Jackson kui ka Stravinski, nii Beyonce kui Rage Against the Machine.

Metallist trumm hang leiutati 2000. aastal Šveitsis. Tavapäraselt mängitakse seda süles sõrmede ja peopesadega, pilli toon on võrreldes teiste trummidega soe ja pehme.

Kontserti toetab Austria Suursaatkond.

“Erakordne hang-trummi ja löökpillimängija.” Björk
“Virtuoos.” The Times
“Meisterlik ja tundeline muusik.” The Telegraph

Koosseis:
Manu Delago – hang, elektroonika
Isa Kurz – vokaal, klahvpillid, elektroonika
Chris Norz – löökpillid


Koduleht: http://www.manudelago.com/ 
Facebook: https://www.facebook.com/delagomanu

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MANU DELAGO (Austria-UK) / Sügisjazz 2017 E 11.9.2017 19:00 Kumu Auditoorium 17.00 - 22.00
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Täispilet 22.-, sooduspilet 17.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Toimumiskoht
Weizenbergi 34 / Valge 1 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee