Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

SHAYNA STEELE (USA) & EDBB / STACEY KENT (USA) kontsert on tühistatud / Jõulujazz 2017

L 2.12.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
Jõulujazz 2017
SHAYNA STEELE (USA) 
& ESTONIAN DREAM BIG BAND
Laupäev, 2. detsember 2017 kell 19.00 Nordea Kontserdimaja

STACEY KENT (USA), JIM TOMLINSON (Suurbritannia) esinemine on tühistatud seoses lauljatari ema lahkumisega. 
Stacey Kenti asemel esineb 2. detsembril Nordea Kontserdimajas Ameerika lauljatar Shayna Steele koos Estonian Dream Big Bandiga Siim Aimla juhatusel. Stacey Kenti kontserdile ostetud piletid kehtivad Shayna Steele’i kontserdile.

Stacey Kenti esindaja teatas, et lauljatar kaotas raskele haigusele oma ema ning peab võtma aja maha ning tegema kontserttegevuses pausi. Stacey Kent, tema agentuur ja Jazzkaar vabandavad lauljatari fännide ees. Jazzkaar avaldab artistile kaastunnet ja loodetavasti õnnestub publikul teda siiski Eestis näha. 

Ameeriklanna Shayna Steele’i jõuline talent ja võimas hääl on vaimustanud kuulajaid nii intiimsetes jazziklubides kui ka suurtes kontserdisaalides, kus ta esineb tihti koos bigbändide ja sümfooniaorkestritega. Eesti kontserdile lendab lauljatar otse Ameerikast, kus ta töötab stuudios oma kolmanda albumi kallal.

Steele’i tähelend algas elektroonilise muusika valdkonnas, kui ta 2005. aastal laulis sisse Moby tuntud albumi “Hotel” singli “Raining Again”. Koostöö Mobyga jätkus 2007. aasta singlil „Extreme Ways“, millest sai tunnuslugu filmile “The Bourne Ultimatum” ja 2008. aasta singlil „Disco Lies“, mis tõusis kiirelt US Billboardi tantsumuusika edetabeli tippu. Shayna Steele’i hääl on filmimaailmas kõrgelt hinnatud ning teda võib kuulda filmides nagu „Seks ja linn 2“, „The Backup Plan“ ja HBO sarjas „The Sopranos“.

Muusika kirjutamist alustas Shanya Steele 2002. aastal koos David Cookiga. Kiiresti leiti loominguline sünergia ning Steele’i omanimelise debüüt-EP soul-funk singel „High Yella“ osutus üliedukaks. Esimene täispikk album „I’ll Be Anything“ (2009) tõi lauljatari Ameerika jazzimaastiku suurele kaardile – järgnesid väljamüüdud kontserdid Ameerikas ja Euroopas.

Tuntus sooloartistina tõi koostööd Lizz Wrighti, Dave Douglase, Dolly Partoni, Rihanna ja paljude teistega ning 2013. aastal salvestati Shayna originaallugu „Gone Under“ ansambli Snarky Puppy albumile “Family Dinner Volume 1“.  Shayna Steele’i teisel täispikal albumil „Rise“ (2015) osalesid jazzistaarid nagu Christian McBride, Eric Harland, Marcus Miller jt. Album pälvis rohkelt kiitust kriitikutelt ja fännidelt.

Jõulujazzi kontserdil 2. detsembril Nordea Kontserdimajas koos Estonian Dream Big Bandiga kuuleb nii jazziklassikat kui ka bossanoovasid ning jõulumeeleolust kantud laule. Tulemas on vaimustav kontsert!

Stacey Kenti kontserdile ostetud piletid kehtivad Shayna Steele’i kontserdile. Soovi korral on võimalik kasutamata pilet tagasi müüa kuni 2.12.2017 (k.a.). PDF pileti omanikel palume pileti tagasi müümiseks võtta ühendust Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number. Tavapileteid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides v.a Circle K teenindusjaamades.

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
SHAYNA STEELE (USA) & EDBB / STACEY KENT (USA) kontsert on tühistatud / Jõulujazz 2017 L 2.12.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 27.50 - 35.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta

Piletid 42 €, 35 €, 27 € vastavalt istekohale. 

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Stacey Kenti kontserdile ostetud piletid kehtivad Shayna Steele’i kontserdile. Soovi korral on võimalik kasutamata pilet tagasi müüa kuni 2.12.2017 (k.a.). PDF pileti omanikel palume pileti tagasi müümiseks võtta ühendust Piletilevi kontoriga aadressil tagasiost@piletilevi.ee ja kirja sisusse palume märkida tellimuse number. Tavapileteid ostetakse tagasi kõigis Piletilevi müügipunktides v.a Circle K teenindusjaamades.

Danske Banki kliendile piletid -20%.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa http://www.danskebank.ee/jazzkaar

AJAKAVA:
18:00 avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Kontsert on vaheajata. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:30 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSE LISAINFO:
- Vanusepiirang puudub.
- Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. sülelapsel
- Hilinejaid saali ei lubata!
- Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
- Ratastoolis külastaja ja vaegnägijast külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
- I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire.


Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee