Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

STACEY KENT (USA), JIM TOMLINSON (UK) & ESTONIAN DREAM BIG BAND / Jõulujazz 2017

L 2.12.2017 19:00
Nordea Kontserdimaja, Tallinn
27.50 - 35.50
Jõulujazz 2017
STACEY KENT (USA), JIM TOMLINSON (Suurbritannia) & ESTONIAN DREAM BIG BAND
Laupäev, 2. detsember 2017 kell 19.00 Nordea Kontserdimaja


Ameeriklanna Stacey Kent on armastatud ja edukas jazzilaulja tänastel jazzilavadel. Staari kaunis varjundirikas hääl lummab publikut alates esimestest hetkedest ning ta kontserdid maailma mainekatel jazzifestivalidel on välja müüdud. Ta valdab inglise, portugali ja prantsuse keelt ning ta heliplaadidki, mida on müüdud üle kahe miljoni, on salvestatud erinevates keeltes. Jõulujazzi kontserdil esineb Grammy nominatsiooni pälvinud lauljatar koos saksofonistist abikaasa Jim Tomlinsoni ja meie unistuste jazzorkestri Estonian Dream Big Bandiga. Peale edukaid esinemisi Bordeaux Symphony Orchestraga on Kentil ilmumas ambitsioonikas albumiprojekt, mille raames leiab aset laiaulatuslik turnee maailma eri paigus.

Mitmed Kenti albumid on saavutanud plaatina- ja kuldplaadi staatuse. Ta on pälvinud Inglismaa ja BBC parima jazzilauljatari tiitlid. Kuldplaadi staatuseni jõudnud prantsusekeelse albumi „Ranconte-Moi“ eest auhinnati teda ka ordeniga Ordre des Arts et des Lettres.

Ameerikas sündinud ja kirjandust õppinud Stacey Kenti lauljakarjäär sai alguse Londonis, kus ta õppis mainekas Guildhall School of Music and Drama’s. Tudengiaastail hakkas ta esinema legendaarses Ronnie Scott’i klubis ja populaarses Café Boheme’s. Nooruses klaverit õppinud lauljatar avastas juba teismelisena Stan Getzi, Astrud ja Joao Gilberto ning Antonio Carlos Jobimi  ajatud jazzi ja bossanoova võnked, mis said võtmerolliks edaspidise repertuaari ja isikupära kujunemisel. Jazziklassika ja bossanoovad moodustavad tänagi lauljatari repertuaari tuumiku.  

1997. aastal ilmus Kenti debüütalbum “Close Your Eyes”, millest sai alguse lauljanna laiem tuntus. Tema varasemad albumid sisaldavad jazziklassika pärleid, George Gershwini ja Richard Rodgersi muusikale on ta pühendanud lausa terved heliplaadid. Grammy nominatsiooni parima vokaaljazzi albumi kategoorias tõi aga 2007. aastal ilmunud kauamängiv “Breakfast on the Morning Tram”. Pärast 2008. aasta edukat kontserdireisi Brasiiliasse avastas ta lisaks juba mainitud Jobimile ka Jazzkaarel esinenud laulja-helilooja Marcos Valle ning bossanoovade teise suurmeistri Roberto Menescali loomingu. 

Stacey Kenti kõikide heliplaatide arranžeeringud on teinud ta abikaasa Jim Tomlinson, kes mängib lauljatari ansamblis tenor- ja sopransaksofoni ja flööti ning vajadusel teisigi instrumente. Nende koostöös sündinud looming on maitsekas ja nüansipeen, kus lüürika kõrval kohtab ka mõnusat huumorit ning kõik see avaldab muljet ka kuulajaile. Lauljatari teine oluline koostööpartner on jaapani päritolu briti novelist Kazuo Ishiguro, kelle sulest on sündinud mitmed tekstid Kenti muusikale.

Eesti publikul on esmakordne võimalus nautida maailma ühe ehedama jazziklassika esitaja ja eestimaise tipporkestri suurejoonelist koostööd.

Koosseis:
Stacey Kent – vokaal
Jim Tomlinson – saksofon
Estonian Dream Big Band
Siim Aimla – EDBB juht

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
STACEY KENT (USA), JIM TOMLINSON (UK) & ESTONIAN DREAM BIG BAND / Jõulujazz 2017 L 2.12.2017 19:00 Nordea Kontserdimaja, Tallinn 27.50 - 35.50
Hinnainfo

Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.00 € pileti kohta

Piletid 42 € (välja müüdud), 35 €, 27 € vastavalt istekohale. 

Kõikidele Nordea Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.50€/ pilet.

Danske Banki kliendile piletid -20%.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa http://www.danskebank.ee/jazzkaar

AJAKAVA:
18:00 avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Kontsert on vaheajata. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:30 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSE LISAINFO:
- Vanusepiirang puudub.
- Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. sülelapsel
- Hilinejaid saali ei lubata!
- Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
- Ratastoolis külastaja ja vaegnägijast külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
- I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire.


Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee