Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

STEVE GADD BAND (USA) / Jazzkaar 2017

K 26.4.2017 21:00
Vaba Lava
30.00 - 35.00
Jazzkaar 2017
STEVE GADD BAND (USA)
Kolmapäev, 26. aprill 2017 kell 21.00 Vaba Lava


Kaasaja ühe mõjuvõimsama trummari, ameeriklase Steve Gadd’i ainulaadset rütmitaju on võimalik kuulda maailma kõige kuulsamate pop-, rokk- ja jazzartistide heliplaatidel ning arvukatel kontsertturneedel. 
Tema koostööpartnerite nimekiri on pahvikslööv – Simon & Garfunkel, Eric Clapton, Steely Dan, Joe Cocker, Chick Corea, Al Di Meola, George Benson, Peter Gabriel, B.B. King, Ray Charles, Herb Alpert, Mike Manieri, Brecker Brothers, Paul McCartney, Kate Bush, Joe Sample ning paljud teised tippartistid. Gadd on mänginud mitmetel Grammy võite toonud albumitel ning ta on juba ligi pool sajandit jätkuvalt üks nõutuimaid muusikuid nii stuudios kui ka kontserdilavadel, teda hinnatakse just fantaasiarikka stiilide sulatamise oskuse tõttu. 60ndate keskpaigast seob teda sõprus Chick Coreaga, kelle supertrios mängis ta koos Christian McBride’ga. 2007. aastal võitis trio Grammy heliplaadi „The Ultimate Adventure“ eest. „Iga trummari unistus on mängida nii perfektselt nagu Gadd. Ta on toonud orkestraalse ja kompositsioonilise mõtlemise trummikomplekti käsitlusse, samas on ta avara kujutlusvõime ja väga hea groove’iga trummar,“ kiidab Chick Corea.

7-aastaselt alustas Steve Gadd trummiõpinguid, tema eeskujudeks olid trummarid Buddy Rich, Elvin Jones ja minimalistliku mängustiiliga Rick Marotta. Gadd’i esimeseks stuuditööks sai aastal 1968 osalemine Gap Mangione debüütalbumil “Diana in the Autumn Wind”. Sellele on 49 aasta jooksul lisandunud üle tuhande heliplaadi salvestuse erinevate tippmuusikutega, neist suur hulk on pälvinud kuldplaadi staatuse. Gadd on jätkuvalt väga nõutud stuudiotrummar. Selle kõrval napsab ta aega oma koosseisude jaoks. 1972. aastal moodustas Gadd trio, samal aastakümnel tegutses mõnda aega The Gadd Gang. 1982. aastal salvestas oma esimese sooloalbumi. 80ndail tuuritas ta muuhulgas Paul Simoni ja Al Di Meola Electric Rendezvous Band’iga, samuti lõi kaasa Frank Sinatra albumil “LA is my Lady”. Sajandi algus tõi koostöö artistidega nagu Eric Clapton, B.B. King, Michel Petrucciani, Peter Gabriel, Mike Stern, Michael Brecker jt.
Uuel aastatuhandel on Gadd kontserte andnud oma ansamblitega Steve Gadd Gang, Steve Gadd & Friends, Gaddbout, L’image ja Steve Gadd Band. Viimasel kümnendil on ta olnud heaks partneriks artistidele nagu Peter Gabriel, James Taylor, Brian Setzer, rääkimata kestvast sõprusest Paul Simoni, Chick Corea ja Eric Claptoniga. Üle maailma on tohutult menukad ka Steve Gadd’i trummikliinikud. Ajakiri Rolling Stone on Gaddi paigutanud kõigi aegade 100 parema trummari seas 24. kohale.

Ilmselt ei ole maailmas maad, kus Steve Gadd poleks esinenud. Ta on väga oodatud ka suurtel jazzifestivalidel New Yorgist Montreux’ni. 2017. aasta kevadturnee "Way Back Home Tour" raames Steve Gadd’iga Tallinnasse saabuvasse koosseisu kuuluvad lisaks talle Kevin Hais (klahvpillid), Jimmy Johnson (bass), Michael Landau (kitarr) ja Walt Fowler (trompet). Steve Gadd Band on nomineeritud 59. Grammy’de jagamisel parima kaasaegse instrumentaalansambli kategoorias kõrvuti Bill Friselli ja Snarky Puppy’ga. Võitja selgub 12. veebruaril 2017.

Koosseis:
Steve Gadd – trummid
Kevin Hais – klahvpillid
Jimmy Johnson – bass
Michael Landau – kitarr
Walt Fowler – trompet


Koduleht: http://www.drstevegadd.com/

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
STEVE GADD BAND (USA) / Jazzkaar 2017 K 26.4.2017 21:00 Vaba Lava 30.00 - 35.00
Hinnainfo

Hinnale lisandub internetipoe teenustasu 0.50 € iga pileti kohta

Täispilet 35.-, sooduspilet 30.-*
Alates 1.04 täispilet 40.-, soodushind 35.-*

*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20%.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar

Steve Gadd Band kontserdi piletiga tasuta sissepääs 26.04 kell 23.00 Mairo Marjamaa Quintet kontserdile Punases Majas vabade seisukohtade olemasolul.

Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee